SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście, odcinek 9: Kuba i Jacek pobiją się o Danę

Niania w wielkim mieście, odcinek 9: Kuba i Jacek pobiją się o Danę

11.04.2017, godz. 18:00
Niania w wielkim mieście odcinek 9, Dana (Magdalena Lamparska), Kuba (Stefan Pawłowski)
Niania w wielkim mieście odcinek 9, Dana (Magdalena Lamparska), Kuba (Stefan Pawłowski) foto:

Monika (Kamilla Baar) trafiła do szpitala, a Jacek (Przemysław Sadowski) nie ma serca powiedzieć jej o swoim romansie z Daną (Magdalena Lamparska). Opiekunka będzie załamana faktem, że oddala się od kochanka. W 9 odcinku "Niani w wielkim mieście" pocieszy ją Kuba (Stefan Pawłowski). Gdy Jacek się o tym dowie, zaatakuje rywala! Co wydarzy się dalej w "Niani w wielkim mieście"?

"Niania w wielkim mieście" odcinek 9 we wtorek 2.05.2017, o godz. 21.35 w Polsacie

Monika miała zawał i trafiła do szpitala. Kuba od razu poinformował o tym Jacka, a on oczywiście zjawił się na miejscu. Choć miał zerwać z ukochaną, po jej zdrowotnych perypetiach nie będzie miał sumienia jej zostawić. Co więcej, w 6 odcinku "Niani w wielkim mieście" pozwolił, by się do niego wprowadziła! To kompletnie załamało Danę.

Zobacz: Niania w wielkim mieście, odcinek 6: Monika zamieszka z Jackiem

W 9 odcinku serialu "Niania w wielkim mieście" Monika - nieświadoma zdrady Jacka - zaproponuje mu wspólny wyjazd nad morze, a on się zgodzi. Obieca jednak Danie, że po powrocie o wszystkim opowie Monice. Dziewczyna będzie szalenie zazdrosna i wściekła, ale jej smutki szybko przepędzi Kuba.

Choć między nimi do niczego nie dojdzie, to Dana będzie się świetnie bawić w barze, pijąc piwo z kumplem. Po długiej rozmowie wyjdą razem z knajpki, a wtedy zauważy ich Jacek, który rzuci się na rywala z pięściami!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: