SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście, odcinek 5: Monika po zawale trafi do szpitala

Niania w wielkim mieście, odcinek 5: Monika po zawale trafi do szpitala

28.03.2017, godz. 21:15
Niania w wielkim mieście odcinek 4, Monika (Kamilla Baar)
Niania w wielkim mieście odcinek 4, Monika (Kamilla Baar) foto:

W 5 odcinku "Niani w wielkim mieście" Monika (Kamilla Baar) wyląduje w szpitalu! Partnerka Jacka (Przemysław Sadowski) ostatnio gorzej się czuje, a zawał to znak, że powinna zacząć się oszczędzać. Rychter cudem uniknie śmierci, a ukochany odwiedzi ją w szpitalu. Z litości w 5 odcinku serialu "Niania w wielkim mieście" Jacek nadal nie powie Monice o swoim romansie z Daną (Magdalena Lamparska).

"Niania w wielkim mieście" odcinek 5 we wtorek 4.04.2017, o godz. 21.35 w Polsacie

W  "Niani w wielkim mieście" Jacek zdradza Monikę z Daną, ale nie potrafi jej o tym powiedzieć. W 4 odcinku będzie chciał jej o tym powiedzieć, ale to nie takie proste - Nie mogę jeść, nie mogę pić, martwię się firmą - powie Monika, ale ukochany wyjaśni jej, że powinna pojechać na urlop bez niego. -Nic z tego nie będzie. Nie da się cofnąć czasu - powie Jacek, ale Lilka przerwie im rozmowę.

Zobacz: Niania w wielkim mieście. Kamilla Baar jest hipiską

Jeszcze w tym samym odcinku "Niani w wielkim mieście" Monika gorzej się poczuje, a Kuba (Stefan Pawłowski) zadzwoni do kumpla - Monika miała zawał. Pyta cały czas o ciebie. Powinieneś teraz przy niej być - usłuyszy i od razu pojedzie na miejsce.

W 5 odcinku "Niani w wielkim mieście" Monika przebywa w szpitalu po zawale. Aby nie dopuścić do powikłań, lekarze zalecają, by w żaden sposób nie narażać jej na stres. Z tego powodu Jacek postanawia nie mówić chorej o swoim uczuciu do Dany. Tymczasem w agencji wiadomość o kłopotach Rychter wywołuje ogromny szok...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: