SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście. Dana dostaje pierwsze zlecenie - ZWIASTUN

Niania w wielkim mieście. Dana dostaje pierwsze zlecenie - ZWIASTUN

14.03.2017, godz. 19:00
Niania w wielkim mieście, Dana (Magdalena Lamparska)
Niania w wielkim mieście, Dana (Magdalena Lamparska) foto:

W 2 odcinku serialu "Niania w wielkim mieście" Dana (Magdalena Lamparska)dostaje pierwsze zlecenie. Błyskawicznie wkracza do akcji! Pomocne będą dodatkowe umiejętności. Dobrze, że Dana jest kierowcą rajdowym pierwszego i drugiego stopnia! Czy sprosta bardzo wysokim wymaganiom kluczowej klientki agencji "Nianie za zawołanie"? Niespodziewanie pojawi się też były chłopak Dany. Czy Mariusz wciąż walczy o jej serce? Zobacz zwiastun 2 odcinka "Niani w wielkim mieście" na Polsacie.

Nowy serial "Niania w wielkim mieście" odcinek 2 we wtorek 14.03.2017 o godzinie 21.35 w Polsacie

Danę odwiedza jej najbliższa przyjaciółka, Ewa (Aleksandra Grzelak). Jest zdziwiona, że rzeczy Mariusza (Mateusz Rzeźniczak) – byłego chłopaka Dany - nadal zalegają w jej mieszkaniu. Ewa podwozi przyjaciółkę do agencji niań.  To ma być pierwszy dzień lepszej części jej życia! Dzień, który zapowiadał się tak wspaniale, przynosi na wstępie kilka przykrych niespodzianek. Monika (Kamilla Baar – Kochańska) – nowa pracodawczyni Dany – zleca dziewczynie kilka kursów i poprawienie CV.

Zobacz: Niania w wielkim mieście. Poznaj szczegóły nowego serialu w Polsacie

W agencji Dana spotyka Lilkę (Dagmara Bąk), która informuje ją, że właśnie została zwolniona i winą za to ją obarcza Danę. W końcu Dana dostaje swoje pierwsze zadanie jako niania: ma być „szoferem” dziecka bardzo bogatego małżeństwa. Joanna Popławska (Anna Dereszowska) wręcza Danie plan zajęć swojego syna, kluczyki i dokumenty od auta.

Pierwszym zadaniem Dany jest odebranie Iwa (Igor Borecki) ze szkoły. Kolejny punkt to trening hokeja. Następne Iwo ma w planie zajęcia z języka chińskiego. W drodze Dana musi się zatrzymać i wtedy niespodziewanie zjawia się Mariusz. Skąd on wiedział, gdzie ona będzie tego dnia? Odprowadzając Iwa do domu, Dana zwraca uwagę jego matce, że może nadmiernie obciąża syna zajęciami dodatkowymi. To nie było zbyt rozsądne z jej strony! Czy Dana straci posadę niani?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: