SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście, odcinek 12: Największy sekret Moniki - ZWIASTUN

Niania w wielkim mieście, odcinek 12: Największy sekret Moniki - ZWIASTUN

23.05.2017, godz. 19:00
Niania w wielkim mieście odcinek 12, Monika (Kamilla Baar)
Niania w wielkim mieście odcinek 12, Monika (Kamilla Baar) foto:

Już dziś ostatni odcinek serialu "Niania w wielkim mieście", a w nim... Monika (Kamilla Baar) po stracie Jacka (Przemysław Sadowski) postanowi zacząć nowe życie i wyjawi światu swój największy sekret. Przed laty zaszła w nieplanowaną ciążę i oddała synka do adopcji. Dziś tego żałuje i chciałaby go poznać. Kobieta udzieli szczerego wywiadu w telewizji, a je dawny kochanek zacznie podejrzewać, że to właśnie on jest ojcem jej dziecka! Czy Jacek i Monika odnajdą swojego syna po latach?

"Niania w wielkim mieście" odcinek 12 we wtorek 23.05.2017, o godz. 22:00 w Polsacie

W 12 odcinku "Niani w wielkim mieście" Moniką wstrząśnie wyznanie Kuby (Stefan Pawłowski), który oświadcza, że kocha ją od dawna. Kobieta dowiaduje się także o bliskich relacjach Jacka (Przemysław Sadowski) z Daną... Tego już dla niej za wiele.

Zobacz też: Niania w wielkim mieście online ostatni odcinek 12 na ipla.tv w internecie za darmo od 16.05.2017

W ostatnim odcinku "Niani w wielkim mieście" Monika postanawia wyjawić swój największy sekret, o którym jej przyjaciele i współpracownicy nie mieli bladego pojęcia. Kobieta zaprosi dziennikarzy i udzieli szczerego wywiadu zdradzając, że kilkanaście lat temu zaszła w ciążę, ale pod presją ojca oddała nowo narodzonego synka do adopcji. Dana (Magdalena Lamaprska) i Jacek zobaczą nagranie w telewizji. Mężczyzna będzie w szoku gdy zda sobie sprawę, że to właśnie on może być ojcem dziecka, o którym mówi Monika! Będzie się działo!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz zwiastun 12 odcinka serialu "Niania w wielkim mieście">>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: