SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście, odcinek 10: Dana pobita przez Jacka i Kubę - ZWIASTUN

Niania w wielkim mieście, odcinek 10: Dana pobita przez Jacka i Kubę - ZWIASTUN

09.05.2017, godz. 19:00
Niania w wielkim mieście odcinek 10, Dana (Magdalena Lamparska), Kuba (Stefan Pawłowski)
Niania w wielkim mieście odcinek 10, Dana (Magdalena Lamparska), Kuba (Stefan Pawłowski) foto:

Dana (Magdalena Lamparska) rzuciła Jacka (Przemysław Sadowski) i umówiła się z Kubą (Stefan Pawłowski), ale między mężczyznami doszło do bójki! W 10 odcinku "Niani w wielkim mieście" dziewczynie dostanie się, gdy będzie rozdzielać awanturników. Co wydarzy się w premierowym odcinku "Niani w wielkim mieście" w Polsacie?

"Niania w wielkim mieście" odcinek 10 we wtorek 9.05.2017, o godz. 22:00 w Polsacie

W 10 odcinku "Niani w wielkim mieście" Dana mieszając się w bójkę Jacka i Kuby dostaje przypadkowy cios. Dziewczyna po tygodniowej przerwie w pracy spotyka Jacka, nie daje mu nadziei na naprawę stosunków między nimi.

Zobacz też: Niania w wielkim mieście, odcinek 9: Kuba i Jacek pobiją się o Danę

Tymczasem Monika (Kamilla Baar - Kochańska) poznaje w sanatorium Marcina (Paweł Ławrynowicz), który jest z zawodu detektywem. Kobieta zleca mu odnalezienie jej syna, którego urodziła w wieku szesnastu lat i oddała do adopcji. Sara (Alicja Wieniawa-Narkiewicz), córka Aldony (Karina Kunkiewicz), zachowuje się agresywnie. Nastolatka nie radzi sobie z emocjami, nie akceptuje kolejnego mężczyzny swojej matki.

W 10 odcinku "Niani w wielkim mieście" Dana pod szkołą Iwa (Igor Borecki) spotyka nietrzeźwą matkę chłopca. Zabiera Joannie (Anna Dereszowska) kluczyki, za co ta zwalnia ją z pracy. Monika wraca wcześniej z sanatorium, ponieważ znaleźli się chętni na kupno jej mieszkania. Jacek proponuje jej, by zamieszkała u niego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz zwiastun 10 odcinka serialu "Niania w wielkim mieście">>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: