SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście. O czym jest nowy serial Polsatu?

Niania w wielkim mieście. O czym jest nowy serial Polsatu?

26.01.2017, godz. 16:00
Kamilla Baar, Magdalena Lamparska
Kamilla Baar, Magdalena Lamparska foto:

Już niedługo w Polsacie pojawi się nowy serial "Niania w wielkim mieście" z Magdaleną Lamparską w roli głównej. Aktorka wcieli się w tytułową opiekunkę, która w każdym odcinku będzie miała do czynienia z inną rodziną i innymi dziećmi. Na ekranie będzie jej towarzyszyć Kamilla Baar, Stefan Pawłowski i Przemysław Sadowski! Będziecie oglądać serial "Niania w wielkim mieście"?

"Niania w wielkim mieście" od marca 2017 w Polsacie!

Już niedługo na ekranach Polsatu pojawi się nowy hit "Niania w wielkim mieście"! O czym jest ten serial? To historia młodej dziewczyny, która nagle przeprowadza się do dużego miasta i znajduje zatrudnienie w agencji opiekunek do dzieci. W roli głównej pojawi się Magdalena Lamparska, którą widzowie pokochali za rolę Ulki w serialu "To nie koniec świata!". Na ekranie towarzyszyć jej będzie Kamilla Baar, czyli Hana którą widzowie pokochali w "Na dobre i na złe. Pojawi się także Stefan Pawłowski, czyli przystojny prawnik z "O mnie się nie martw", oraz Przemysław Sadowski, czyli Leszek z "Przyjaciółek".

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Powstanie kolejny sezon Przyjaciółek!

- Wydaje mi się, że to może być bardzo interesujący projekt, gdyż pokazuje w każdym odcinku różne historie związane z wychowywaniem dziecka w XXI wieku - powiedziała agencji PAP Life Magdalena Lamparska, która zagra tytułową nianię. - Ten serial uzmysławia nam, co jest najbardziej cenne w życiu, czyli miłość i czas spędzony razem - dodaje gwiazda.

Serial trafi na antenę Polsatu już w marcu 2017 i standardowo będzie liczyć 13 odcinków. Będziecie oglądać? Zapowiada się ciekawie!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: