SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście. Mateusz Banasiuk w serialu. Kim będzie jego bohater?

Niania w wielkim mieście. Mateusz Banasiuk w serialu. Kim będzie jego bohater?

28.03.2017, godz. 12:00
Niania w wielkim mieście odcinek 4, Emil (Mateusz Banasiuk), Dana (Magdalena Lamparska)
Niania w wielkim mieście odcinek 4, Emil (Mateusz Banasiuk), Dana (Magdalena Lamparska) foto: Polsat

W 4 odcinku serialu "Niania w wielkim mieście" pojawił się aktor znany z serialu "Pierwsza miłość", Mateusz Banasiuk. Zagra przykładnego ojca, "kurę domową" i wraz z Daną (Magdalena Lamparska) wpadną razem w niezłe kłopoty! Co wydarzy się w 4 odcinku serialu "Niania w wielkim mieście"? Kogo zagra Mateusz Banasiuk?

Nowy serial "Niania w wielkim mieście" odcinek 4 we wtorek, 28 marca 2017  o godz. 21.35 w Polsacie

Mateusz Banasiuk w 4 odcinku serialu "Niania w wielkim mieście" zagra Emila, bezrobotnego mężczyznę, który wychowuje córkę, podczas gdy jego żona robi wielką karierę prawniczą. Zakochany w córeczce tatuś będzie z początku nieprzyjaźnie nastawiony do Dany, lecz później zmieni zdanie o 180 stopni!

Zobacz: Niania w wielkim mieście. Kamilla Baar jest hipiską

- A ten się nadaje? (...) - spyta Emil Dany w 4 odcinku serialu "Niania w wielkim mieście", pytając o to, jak wygląda. Po raz pierwszy od długiego czasu będzie wychodził na spotkanie z przyjaciółmi - Ostatni raz miałem ten garnitur na sobie, jak podpisywałem kontrakt ze Szwedami na towar śniadaniowy. Wszystko poszło świetnie, a na następny dzień dowiedziałem się, że moje stanowisko zostało zredukowane. A niektórzy twierdzą, że siedzenie z dzieckiem jest niemęskie.
- Szkodliwe stereotypy - pocieszy go opiekunka jego córki - A ja uważam, że jest super męskie. Małe dzieci szybko rosną, musi pan poszukać drogi dla siebie, serio.

Przeczytaj: Niania w wielkim mieście. Kto jest kim w nowym serialu Polsatu?

Później w 4 odcinku serialu "Niania w wielkim mieście", Emil zachęcony słowami Dany pójdzie na piwo z kolegami. Kiedy wróci oddeleguje nianię i zostanie sam z córką, po czym uśnie... W tym czasie Dana wróci do jego mieszkania po telefon o którym zapomni. Okaże się, że mała dziewczynka popruła sukienkę, która jest dowodem w sprawie, którą prowadzi jej mama. Opiekunka w 4 odcinku serialu "Niania w wielkim mieście" pomoże spanikowanemu Emilowi. Czy uda im się naprawić zepsuty dowód?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: