SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście. Magdalena Lamparska szczerze o miłości. Kim jest jej partner?

Niania w wielkim mieście. Magdalena Lamparska szczerze o miłości. Kim jest jej partner?

01.03.2017, godz. 15:00
lamparska
foto: © AKPA

Wiedzieliście, że Magdalena Lamparska jest już zajęta? Aktorka,  którą za tydzień zobaczymy w nowym serialu Polsatu "Niania w wielkim mieście" żyje w szczęśliwym związku. W jednym z ostatnich wywiadów po raz pierwszy opowiedziała o swoim partnerze. Kim jest ukochany Magdaleny Lamparskiej, i czym według niej jest miłość? Do tej pory aktorka milczała w tej sprawie, ale teraz zrobiła wyjątek. Sprawdźcie!

Nowy serial "Niania w wielkim mieście" od wtorku, 7 marca 2017 w Polsacie

Magdalena Lamparska, którą wkrótce poznacie jako Danę w serialu "Niania w wielkim mieście" w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Gala" zdradziła, że żyje w szczęśliwym związki i... to ona pierwsza do niego zagadała! Jaki jest jej partner?

- Bardzo mnie wspiera. I ściąga na ziemię, gdy jest taka potrzeba, ale przede wszystkim po prostu… wywozi w góry. W ten sposób pomaga mi zapomnieć o codziennym stresie i emocjach z tym związanych - powiedziała aktorka.

Zobacz: Niania w wielkim mieście. Poznaj szczegóły nowego serialu w Polsacie

Kim jest partner Magdaleny? Serialowa Dana uchyliła rąbka tajemnicy.

- Jest podróżnikiem. Staramy się łączyć nasze światy. Po pracy na planie serialu, nierzadko po kilkanaście godzin dziennie, myślałam o tym, by zakopać się w łóżku. Tymczasem mój chłopak zorganizował wyprawę w góry. Pobudka 7 rano – i na sam szczyt. Myślałam, że nie dam rady, ale paradoksalnie odpoczęłam bardziej, niż gdybym została w domu. To ważne, by w związku dzielić swoje pasje - dodała gwiazda Polsatu.

Życzymy szczęścia i jeszcze raz szczęścia zakochanym!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: