SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście. Magdalena Lamparska jako Dana - ZWIASTUN

Niania w wielkim mieście. Magdalena Lamparska jako Dana - ZWIASTUN

04.02.2017, godz. 11:27
Magdalena Lamparska
foto: Polsat

Już wiemy, kogo zagra Magdalena Lamparska w nowym serialu telewizji Polsat, "Niania w wielkim mieście". Dana, główna bohaterka produkcji, to dziewczyna tuż po studiach licząca na wielką karierę. Niestety, nie wszystko idzie po jej myśli.

Nowy serial "Niania w wielkim mieście" od 7 marca 2017 w Polsacie

Magdalena Lamparska, znana z roli w "Hotelu 52" zagra Danę w serialu "Niania w wielkim mieście". Główna bohaterka serialu jest tuż po studiach psychologicznych, ma spore ambicje i zero pojęcia o tym, jak trudno jest faktycznie znaleźć pracę. Akcja dzieje się w Warszawie, gdzie bezowocnie Dana będzie poszukiwała zatrudnienia. W serialu "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska odnajdzie w końcu interesującą propozycję.

Zobacz: Niania w wielkim mieście. O czym jest nowy serial Polsatu?

Elitarna agencja dla niań "Nianie na zawołanie" prowadzi Monika, którą zagra lubiana przez widownię serialu "Na dobre i na złe", Kamilla Baar. To tajemnicza postać z jeszcze bardziej tajemniczą przeszłością, co sprawia, że postać jest bardzo charakterna. Jej partnerem jest Jacek (Przemysław Sadowski), który jest genialnym psychologiem dziecięcym i przy okazji bardzo przystojnym mężczyzną... Nic dziwnego, że szybko spodoba się Danie, która będzie próbowała uwolnić sie od toksycznej relacji z Mariuszem (Mateusz Rzeźniczak) w serialu "Niania w wielkim mieście".

Przeczytaj: M jak miłość. Witold Pyrkosz odchodzi z M jak miłość. Co będzie z Lucjanem Mostowiakiem?

Na horyzoncie pojawi się również ratownik medyczny, Kuba (Stefan Pawłowski), który nie będzie wizualnie ustępował partnerowi Moniki. W miarę upływu czasu okaże się, że Magdalena Lamparska w serialu "Niania w wielkim mieście" ma wrodzony dar do zajmowania się dziećmi... i ich rodzicami. A gdy już będzie bardzo ciężko, wesprze ją jej najlepsza przyjaciółka, Ewa (Aleksandra Grzelak). Scenariusz zapowiada się bardzo interesująco, więc z niecierpliwością oczekujemy premiery!

ZOBACZ ZWIASTUN SERIALU>>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: