SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście. Kto zagra w nowym serialu Polsatu?

Niania w wielkim mieście. Kto zagra w nowym serialu Polsatu?

03.11.2016, godz. 19:00
Kamilla Baar, Magdalena Lamparska
Kamilla Baar, Magdalena Lamparska foto:

Powstaje nowy serial! "Niania w wielkim mieście" trafi na ekrany Polsatu wiosną 2017, ale wiadomo już, kto pojawi się na ekranie. Nie zabraknie Waszych ulubionych gwiazd! W nowej produkcji pojawi się Magdalena Lamparska, Kamilla Baar, Stefan Pawłowski i Przemysław Sadowski! O czym będzie serial "Niania w wielkim mieście"?

"Niania w wielkim mieście" wiosną 2017 w Polsacie!

Lada dzień ruszają prace na planie nowego serialu Polsatu! "Niania w wielkim mieście" to historia młodej dziewczyny, która nagle przeprowadza się do dużego miasta i znajduje zatrudnienie w agencji opiekunek do dzieci. W roli głównej pojawi się Magdalena Lamparska, którą widzowie pokochali za rolę Ulki w serialu "To nie koniec świata!". Na ekranie towarzyszyć jej będzie Kamilla Baar, czyli Hana którą widzowie pokochali w "Na dobre i na złe. Pojawi się także Stefan Pawłowski, czyli przystojny prawnik z "O mnie się nie martw", oraz Przemysław Sadowski, czyli Leszek z "Przyjaciółek".

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Powstanie kolejny sezon Przyjaciółek!

- Każdy odcinek będzie oddzielną historią, przedstawiającą konkretną rodzinę z dzieckiem, a w rolach drugoplanowych pojawi się wiele gwiazd polskiego kina - mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Michał Kwieciński, szef firmy Akson Studio, która jest producentem serialu.

Serial trafi na antenę Polsatu wiosną 2017 i standardowo będzie liczyć 13 odcinków. Będziecie oglądać? Zapowiada się ciekawie!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: