SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście. Kamilla Baar znów zachwyci widzów

Niania w wielkim mieście. Kamilla Baar znów zachwyci widzów

10.02.2017, godz. 17:00
Niania w wielkim mieście, Monika (Kamilla Baar)
Niania w wielkim mieście, Monika (Kamilla Baar) foto:

Kamilla Baar była jedną z gwiazd na konferencji prasowej nowego serialu Polsatu "Niania w wielkim mieście". Wśród aktorek promujących serial kreacjami zachwyciła przede wszystkim Kamilla! Zobaczcie zdjęcia i poznajcie szczegóły "Niani w wielkim mieście". Pierwszy odcinek nowej proddukcji już we wtorek 7 marca.

Nowy serial "Niania w wielkim mieście" od wtorku, 7 marca 2017 w Polsacie

Kamilla Baar, którą pokochaliście za rolę Hany Goldberg z "Na dobre i na złe" teraz pojawi się w Polsacie. Aktorka wcieli się w rolę Moniki - właścicielki agencji "Niania na zawołanie". Ekranowa Monika pojawiła się na konferencji prasowej serialu w pięknym kombinezonie i przyciągnęła wzrok wszystkich fotoreporterów. Jej najnowsze zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz: Niania w wielkim mieście. O czym jest nowy serial Polsatu?

O czym jest serial "Niania w wielkim mieście"?

Serial obyczajowy „Niania w wielkim mieście” opowiada o losach Dany (Magdalena Lamparska), która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale bez rodzinnego zaplecza i koneksji, jej wysiłki by znaleźć dobrą pracę są bezowocne. Los rzuca Danie koło ratunkowe i dziewczyna podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko  umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy...

ZOBACZ ZWIASTUN SERIALU>>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: