SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Nad rozlewiskiem. Telewizyjny hit powróci do TVP?

Nad rozlewiskiem. Telewizyjny hit powróci do TVP?

21.03.2017, godz. 16:00
Cisza nad rozlewiskiem. Małgosia (Joanna Brodzik)
Cisza nad rozlewiskiem. Małgosia (Joanna Brodzik) foto: Nad rozlewiskiem Facebook/TVP

Seria "Nad rozlewiskiem" wróci do TVP? 6 sezon serialu z Joanną Brodzik miał nigdy nie powstać, ale wygląda na to, że producenci zmienili plany! Czy na ekranach zobaczymy znów Joasię (Joanna Brodzik) i Konrada (Piotr Grabowski)? Aktorka i osoby pracujące nad serialem zabrały głos w tej sprawie. Chcecie, by "Nad rozlewiskiem" wróciło?

Będzie 6 sezon "Nad rozlewiskiem" w TVP?

Pamiętacie kultowy serial z serii "Nad rozlewiskiem"? Ostatnia część pt. "Dom nad rozlewiskiem" została wyemitowana w 2013 roku. To miało być pożegnanie, ale być może produkcja, którą wtedy kochały miliony fanów lada moment wróci na ekrany.

Zobacz: Cisza nad rozlewiskiem. Marysia i Kuba wracają do siebie. Ostatni odcinek Ciszy nad rozlewiskiem

Serial z Joanną Brodzik w roli głównej był prawdziwy, opowiadał o szczęściu i trudach codziennego życia. Ostatecznie w 5 sezonie Małgosia dała szansę byłemu mężowi, ale jak ich życie potoczyło się dalej?

"Tele Tydzień" próbował się czegoś dowiedzieć, ale osoby pracujące nad produkcją nie były rozmowne - Niestety, nie jestem upoważniona przez producentó do wypowiedzi na ten temat - powiedziała Joanna Brodzik w rozmowie z tygodnikiem.

Katarzyna Kalicińska, która przed laty była producentem wykonawczym "Nad rozlewiskiem" zapewnia jednak, że już niedługo zostanie wydany oficjalny komunikat w tej sprawie. Czekacie na 6 sezon "Nad rozlewiskiem"?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Cisza nad rozlewiskiem"? Polub nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: