SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Nad rozlewiskiem 6 sezon. Adam Adamonis zastąpi Krystiana Wieczorka

Nad rozlewiskiem 6 sezon. Adam Adamonis zastąpi Krystiana Wieczorka

05.07.2017, godz. 12:00
Nad rozlewiskiem, Krystian Wieczorek i Adam Adamonis
Adam Adamonis wkrótce zastąpi Krystiana Wieczorka w roli Sławka w serialu "Nad rozlewiskiem". Który z aktorów lepiej się prezentuje? foto: TVP

Krystian Wieczorek podjął decyzję o odejściu z serialu "Nad rozlewiskiem"! Co teraz stanie się ze Sławomirem? Nie zniknie z serialu, tylko otrzyma nową twarz. To aktor Adam Adamonis, występujący wcześniej w "Przyjaciółkach, zastąpi Krystiana Wieczorka. Kto jeszcze wystąpi w 6 sezonie "Nad rozlewiskiem"?

"Nad rozlewiskiem" 6 sezon we wrześniu 2017

Krystian Wieczorek opuszcza plan zdjęciowy "Nad rozlewiskiem" i nie zobaczymy go w 6 sezonie. Fani mogą być jednakże spokojni, ze Sławomirem nic się nie stanie... Jedynie zmieni twarz! Takie zabiegi nie są zazwyczaj dobrze przyjmowane przez widzów, ale w tym wypadku nie można inaczej. Teraz Sławka w 6 sezonie serialu "Nad rozlewiskiem" będzie grał Adam Adamonis. Aktor wcześniej występował w serialu "Przyjaciółki" pod postacią Andrzeja.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2017: Franek zniknie? Piotr Nerlewski odchodzi z M jak miłość

- Po scenach zazdrości Krystian spasował. bo nie chciał kłótni i cichych dni w związku. Ma inne ciekawe projekty i by ratować związek podziękował produkcji za powrót do serialu – powiedział znajomy Krystiana Wieczorka i jego żony. To właśnie ukochana aktora stała się ponoć powodem jego odejścia z "Nad Rozlewiskiem". Czy Adam Adamonis godnie zastąpi Wieczorka? O tym przekonamy się już we wrześniu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: