SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Związek Katarzyny Walter rozpadł się przez Na Wspólnej?

Na Wspólnej. Związek Katarzyny Walter rozpadł się przez Na Wspólnej?

28.06.2017, godz. 17:11
Na Wspólnej odcinek 2383, Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2383, Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) foto:

Katarzyna Walter straciła partnera przez rolę Agnieszki Olszewskiej w "Na Wspólnej"! Aktorka podobno za bardzo wczuła się w rolę prawniczki poszukującej młodszego faceta. Dotychczasowy partner Katarzyny Walter stracił do niej cieprpliwości! O co dokładnie poszło? Jedno jest pewne, Olszewska z "Na Wspólnej" jest już singielką.

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN

Katarzyna Walter i Roman Dziewoński wydawali się być nierozłączni jednak mężczyzna nie wytrzymał! Jak donosi "Fakt" partnerowi aktorki nie podobało się to, że w życiu prywatnym zaczęła inspirować się serialową rolą Agnieszki.

Przypominamy, że w życiu Agnieszki ostatnio sporo się dzieje. Prawniczka wdała się w romans z młodszym adwokatem! Czy poza kamerami Katarzyna Walter także rozglądała się za młodszym kochankiem? Roman Dziewoński poczuł się zagrożony.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2517: Agnieszka mści się na Darku

– Jej niewinne flirty na imprezach doprowadzały go do szewskiej pasji. Roman uznał w końcu, że Katarzyna za bardzo inspiruje się swoją bohaterką Agnieszką z „Na Wspólnej” i tak jak ona szuka sobie młodszego mężczyzny. W końcu stwierdził, że nie może dłużej być w takim związku. Stwierdził, że nie nadąża za trybem życia Kasi. On najchętniej siedziałby wieczorami na kanapie, a ona ma towarzyską duszę i trudno jej zrezygnować ze spotkań ze znajomymi. – twierdzi źródło "Faktu".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: