SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Zuza zalicza wpadkę na pierwszej oficjalnej imprezie

Na Wspólnej. Zuza zalicza wpadkę na pierwszej oficjalnej imprezie

14.08.2015, godz. 18:03
Na Wspólnej odc 2129, Zuza Hoffer (Małgorzata Socha)
Na Wspólnej odc 2129, Zuza Hoffer (Małgorzata Socha) foto:

Zuza (Małgorzata Socha) zrobi karierę w show-biznesie? Przypadkiem trafiła do agencji modelek, a teraz ma szansę zostać gwiazdą! W 2129 odcinku ''Na Wspólnej'' żona Kamila (Kazimierz Mazur) zostaje twarzą agencji i idzie na pierwszą oficjalną imprezę. Przed fotoreporterami zalicza wpadkę na szczęście w porę ratuje ją znany celebryta. Następnego dnia zdjęcia Zuzy i przystojnego wybawiciela lądują na pierwszych stronach gazet. Czy Kamil ma powody do zazdrości?

"Na Wspólnej" odcinek 2129 - wtorek, 1.09.2015, o godz. 20.10 w TVN

Zuza została modelką! Czy teraz jej życie się zmieni? To wszystko stało się bardzo szybko i niespodziewanie. Żona Kamila przypadkiem trafiła na casting i skradła serca producentów sesji.

Zobacz: Na Wspólnej. Ola porwana przez chłopaka do domu publicznego! Jacek zrobi z Oli prostytutkę

Szefowa agencji modelek osobiście zadzwoniła do Zuzy i zaproponowała, że zostanie jej agentką. Irmina Krasecka ma zagwarantować Hofferowej najlepsze zlecenia i dobrze płatne reklamy.

W 2129 odcinku ''Na Wspólnej'' Zuza zostaje nową twarzą agencji i idzie na swoją pierwszą oficjalną imprezę, ale przypadkowo zalicza wpadkę. Na szczęście całe zamieszkanie wyjdzie na dobre świeżo upieczonej modelce.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga i Iwo zamieszkają razem? Co z małżeństwem Brzozowskiej?

Na evenvcie zestresowana Zuza, potyka się przed fotoreporterami. Wówczas przed upadkiem ratuje ją znany celebryta. Szefowa Zuzy jest zachwycona, gdyż ich zdjęcia mogą trafić na pierwsze strony gazet. Ciekawe tylko, co na to Kamil...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: