SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Żaneta i Wojtek stracą dach nad głową?

Na Wspólnej. Żaneta i Wojtek stracą dach nad głową?

30.06.2017, godz. 10:00
Na Wspólnej odcinek 2423, Żaneta (Anna Guzik), Wojtek (Wojciech Błach)
Wojtek i Żaneta czasem nie wiedzą, co robić. foto: x-news

Już niedługo w serialu "Na Wspólnej" Żaneta (Anna Guzik) zajdzie w ciążę, a Wojtek (Wojciech Błach) straci pracę! Problemy Szulców będą na tyle poważne, że nie wiadomo, czy dadzą sobie z nimi radę. Co wydarzy się w serialu "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN

Już niedługo w serialu "Na Wspólnej" Szulcowie wpadną w ogromne kłopoty. Żaneta dowie się, że zostanie mamą, na co Miro (Marcin Przybylski) zaproponuje Wojtkowi wzniesienie toastu. W końcu Szulc da się namówić. Po wypiciu jedynie jednego piwa w serialu "Na Wspólnej" dojdzie do tragedii. Przyszły ojciec postanowi wsiąść do auta przyjaciela, by sprawdzić, czy wszystko w nim jest w porządku. Niestety, zły los sprawi, że przypadkowa kobieta wjedzie w niego drugim samochodem... Kiedy na miejsce przybędzie policja, badanie alkomatem doprowadzi do tego, że Wojtkowi zostanie odebrane prawo jazdy.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2517: Agnieszka mści się na Darku

Podczas rozprawy sądowej Szulc w serialu "Na Wspólnej" nieźle namąci, przez co nie będzie mógł wsiąść za kółko przez rok oraz będzie musiał zapłacić 5 tysięcy złotych grzywny. Wziąwszy pod uwagę wcześniejsze kłopoty finansowe Szulców, ciążę Żanety oraz fakt, że brak prawa jazdy pozbawia Wojtka możliwości zarobku, sytuacja przedstawia się fatalnie! Jeśli Szulcowie czegoś nie wymyślą, mogą stracić dom...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: