SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Żaneta będzie w ciąży!

Na Wspólnej. Żaneta będzie w ciąży!

31.05.2017, godz. 16:00
Anna Guzik
Anna Guzik foto: AKPA

Anna Guzik po wakacjach zostanie mamą po raz trzeci. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem umieszczając zdjęcia na swoim profilu w mediach społecznościowych. Już na pierwszy rzut oka widać, że ciąża jej służy. A co z serialową Żanetą? Aktorka nie odniosła się jeszcze do informacji, ale wiadomo już, że producenci nie będą ukrywać jej ciążowych krągłości. W "Na Wspólnej" Mania (Zuzia Kaszuba) wkrótce będzie miała rodzeństwo.

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Anna Guzik za dwa miesiące urodzi trzecie dziecko! Przypominamy, że serialowa Żaneta z "Na Wspólnej" jest już mamą uroczych bliźniaczek - Basi i Niny - które w marcu świętowały swoje pierwsze urodziny.

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2490: Olaf przeżyje wypadek?

Aktorka podobno czuje się świetnie i nie zamierza rezygnować z pracy w serialu "Na Wspólnej". Na dodatek producenci wcale nie zamierzają chować jej krągłości, więc Żaneta Zięba wkrótce będzie w ciąży także na ekranie TVN! Mania będzie miała siostrę, czy braciszka? Przekonamy się już niedługo...

Tymczasem aktorka chwali się zdjęciami w sieci. Na jej profilu na Facebooku pojawiły się zdjęcia z gali Osobowości i Sukcesów Śląska 2017, na której aktorka pokazała brzuszek w obcisłej, czerwonej sukience. Wygląda pięknie!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: