SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Wypadek Agnieszki. Stażysta Darek pomaga szefowej - ZWIASTUN 2284 odcinka

Na Wspólnej. Wypadek Agnieszki. Stażysta Darek pomaga szefowej - ZWIASTUN 2284 odcinka

01.06.2016, godz. 18:30
Na Wspólnej odcinek 2284. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2284. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) foto: TVN/X-NEWS

Na oczach widzów "Na Wspólnej" rodzi się nowy romans! Z każdym dniem Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) jest coraz bliżej z Dariuszem Żbikiem (Michał Mikołajczak), przystojnym młodym prawnikiem, który rozpoczął staż w jej kancelarii. W 2284 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Agnieszka ulega wypadkowi Darek otacza ją troskliwą opieką. Między szefową a stażystą iskrzy coraz bardziej.

"Na Wspólnej" odcinek 2284 - czwartek, 2.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Czy Agnieszka i Darek z "Na Wspólnej" będą mieli romans? Od pierwszego dnia pracy Dariusza w kancelarii Olszewskiej i Weroniki (Renata Dancewicz) zanosi się na to, że wcześniej czy później prawniczka i stażysta zostaną kochankami.

Bo Darek potrafi być czarujący i uwodzicielski, a jego urok coraz bardziej działa na Agnieszkę, która ostatnio czuje się wyjątkowo samotna. Jej partner Rafał (Lech Mackiewicz) w ogóle nie poświęca jej czasu. Nie ma nawet ochoty na seks, choć Olszewska bardzo się stara, by na nowo odbudzić namiętność w ich związku.

Patrz: Na Wspólnej. Basia dowie się o zdradzie Smolnego. Rozwiedzie się z Krzysztofem? - ZWIASTUN 2284 odcinka

W 2284 odcinku "Na Wspólnej" przystojny stażysta pomaga Agnieszce gdy kobieta ulega niegroźnemu wypadkowi. Wychodząc z sądu Olszewska staje tak niefortunnie, że skręca sobie nogę. Mimo jej protestów, Darek odwozi ją do domu i otacza troskliwą opieką. Nie widzi żadnego problemu w tym, że zajmuje się szefową. Co więcej, sprawia mu to przyjemność, bo Agnieszka robi na nim ogromne wrażenie.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola porzucona przez kochankę Klaudię

Między tą dwójką bohaterów "Na Wspólnej" rodzi się bliska przyjaźń. Oboje świetnie się czują w swoim towarzystwie, a ponieważ są bardzo samotni, to nie stronią od kontaktów. Agnieszka na razie nie myśli o Darku w kategorii "kochanek",  bo bardzo kocha Rafała, ale podoba jej się to, że młody mężczyzna poświęca jej swoją uwagę.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 2284 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: