SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Wojtek zabije Manię?! Szokujący zwrot akcji w Na Wspólnej

Na Wspólnej. Wojtek zabije Manię?! Szokujący zwrot akcji w Na Wspólnej

04.08.2016, godz. 15:00
Na Wspólnej odcinek 2333, Żaneta (Anna Guzik), Wojtek (Wojciech Błach)
Na Wspólnej odcinek 2333, Żaneta (Anna Guzik), Wojtek (Wojciech Błach) foto: AKPA/TVN

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" miłość Wojtka (Wojciech Błach) do motocykli doprowadzi do tragedii. W wyniku wypadku poważnie zostanie ranna Mania (Zuzia Kaszuba). Córka Żanety i Grzegorza Zięby (Leszek Lichota) będzie walczyć o życie. Żanecie (Anna Guzik) trudno będzie wybaczyć mężowi, że naraził życie jej córki na tak wielkie niebezpieczeństwo. Całą rodzinę czeka poważna próba… Czy Mania wróci do zdrowia? Czy związek Żanety i Wojtka przetrwa kryzys w premierowych odcinkach "Na Wspólnej" jesienią 2016?

Anna Guzik wróciła na plan "Na Wspólnej" po urodzeniu bliźniaczek Basi i Niny, a scenarzyści serialu od razu rzucili ją na głęboką wodę. Wymyślili bowiem, że los ciężko doświadczy Żanetę, Wojtka i całą rodzinę Ziębów. Dlaczego?

Patrz: Na Wspólnej. Gosia odbije Oli chłopaka Błażeja?

Wiadomo już, że Wojtek postanowi rozszerzyć swoją działalność i będzie chciał prowadzić w szkole jazdy lekcje dla miłośników motocykli. Pech zechce, że na jedną z przejażdżek zabierze Manię. Dojdzie do tragedii, a w wyniku wypadku dziewczynka trafi do szpitala. Żaneta będzie drżała o życie córki i nie wybaczy Wojtkowi, że naraził Manię na takie niebezpieczeństwo.

Strasznie cieszę się, że jest jakiś dramatyczny wątek, bo przez długi czas w życiu Żanety było szczęście i radość. Dla aktora największym wyzwaniem są takie właśnie sceny związane ze zdrowiem jej córki - powiedziała Anna Guzik w wywiadzie dla programu "Dzień dobry TVN". Aktorka nie powiedziała co dokładnie spotka Manię, ale zapewniła, że w "Na Wspólnej" dojdzie do wielkiej tragedii.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Wiemy, ile Piotr Cyrwus zarobi za rolę Zdziśka w Na Wspólnej

Córka Żanety będzie w ciężkim stanie, ale lekarze zrobią wszystko co w ich mocy, by ją uratować. Rodzinę Szulców i Ziębów czekają trudne chwile, a widzowie muszą się przygotować na trzymające w napięciu momenty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WYWIAD z Anną Guzik >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: