SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Wiktoria zniszczy związek Igora i Elżbiety

Na Wspólnej. Wiktoria zniszczy związek Igora i Elżbiety

19.01.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej odcinek 2402, Igor (Jakub Wesołowski), Wiki (Jadwiga Gryn)
Na Wspólnej odcinek 2402, Igor (Jakub Wesołowski), Wiki (Jadwiga Gryn) foto:

Igor (Jakub Wesołowski) zdradził Elżbietę (Paulina Chapko) z Wiką (Jadwiga Gryn), a teraz nie będzie mógł pozbyć się kochanki ze swojego życia. W premierowych odcinkach "Na Wspólnej" Nowak nie zerwie kontaktów z brunetką, która śledzi jego każdy krok. Wiadomo też, że mściwa Wiktoria będzie chciała, by prawda o jej romansie z dziennikarzem zniszczyła jego rodzinę. Uda jej się? Czy w "Na Wspólnej" Wika pozbędzie się Elżbiety i będzie miała Igora tylko dla siebie?

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Igor pożałuje, że wskoczył Wiktorii do łóżka. Bezwzględna kochanka Nowaka zrobi teraz wszystko, by mieć go tylko dla siebie i nie podda się bez walki.

Gdy tylko Marta (Joanna Jabłczyńska) dowiedziała się o romansie przyjaciela, poradziła mu, by zerwał kontakt z brunetką. Kobieta zaczęła go jednak prześladować, śledzić i wystawać pod jego blokiem.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Grażyna Wolszczak mentorką w Projekt Lady 2

Elżbieta nie wie o zdradzie ukochanego i ochoczo namawia go na dziecko. Wszystko się jednak zmieni, gdy w nowych odcinkach "Na Wspólnej" Wika postanowi powiedzieć rywalce prawdę o swoim romansie z Nowakiem. Jak zareaguje ukochana Igora i czy wybaczy mu skok w bok?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: