SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Weronika po śmierci Adama znów się zakocha

Na Wspólnej. Weronika po śmierci Adama znów się zakocha

10.12.2015, godz. 11:48
Na Wspólnej odc. 2192. Weronika (Renata Dancewicz), Antosia (Gabrysia Jeżółkowska), Kacper (Jakub Koba)
Na Wspólnej odc. 2192. Weronika (Renata Dancewicz), Antosia (Gabrysia Jeżółkowska), Kacper (Jakub Koba) foto: TVN/X-NEWS

Jak Weronika (Renata Dancewicz) z "Na Wspólnej" poradzi sobie po śmierci Adama (Zbigniew Stryj)? Co czeka wdowę i jej dzieci - Antosię (Gabrysia Jeżółkowska) i Kacperka (Jakub Koba) w nowych odcinkach "Na Wspólnej" kiedy Adam umrze? Renata Dancewicz zapewnia, że w życiu jej bohaterki zajdą bardzo poważne zmiany. I najpewniej nie będzie do końca życia sama. Znajdzie mężczyznę, którego pokocha i który zastąpi jej zmarłego Adama.

"Na Wspólnej" odcinek 2191 ŚMIERĆ ADAMA ROZTOCKIEGO - czwartek, 17.12.2015, o godz. 20.15 w TVN

Śmierć Adama w 2191 odcinku "Na Wspólnej" podczas operacji usunięcia tętniaka aorty jest wstrząsem dla Weroniki, bolesnym ciosem, którego się nie spodziewała. Adam umiera tak nagle, że Weronika zupełnie sobie nie radzi z jego stratą. Pogrąża się w rozpaczy i deperesji. Jest w tak fatalnym stanie psychicznym, że widzi nawet ducha Adama.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Weronika po śmierci Adama przejmie sprawę Solskich

Tylko ze względu na dzieci podejmuje próbę otrząśnięcia się z żałoby. Wie, że Antosia i Kacperek też bardzo cierpią i potrzebują matki, która otoczy je miłością i opieką. Po pogrzebie Adama, który odbywa się w 2195 odcinku "Na Wspólnej" Weronika podejmuje decyzję, że poprowadzi sprawę rozwodową Solskich.

Klara (Aleksandra Justa) bardzo liczyła na Adama, miała nadzieję, że Roztocki uwolni ją od męża brutala. Dlatego też Weronika postanawia zastąpić męża w roli adwokata żony prokuratora okręgowego.

W życiu Weroniki rozgrywa się dramat, ale czekają ją też poważne zmiany. Renata Danewicz w wywiadzie dla wp.pl ujawniła co czeka jej bohaterkę po śmierci Adama.

Patrz: Na Wspólnej. Dramat Elżbiety. Mąż kochanki Igora zniszczy jej życie

- Będzie się działo. Bardzo przeżywam żałobę po śmierci męża, ale godnością. Rzucam się w wir pracy i przedzierzgnę się trochę w detektywa. Coś za coś... Mam nadzieję, że nie zostanę sama. Żałoba trochę potrwa, bo miałam bardzo dobrego męża. Nie wiem kiedy scenarzystom się coś ulęgnie, ale myślę, że tak pół roku to minimum - powiedziała aktorka z "Na Wspólnej".

W kim Weronika zakocha się po śmierci Adama? Kto zastąpi jej zmarłego męża i będzie ojcem dla jej dzieci? Tego nie wiedzą na razie nawet scenarzyści "Na Wspólnej".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: