SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Tragiczny wypadek Wojtka i Mani na motorze. Kto zginie? - ZWIASTUN 2354 odcinka

Na Wspólnej. Tragiczny wypadek Wojtka i Mani na motorze. Kto zginie? - ZWIASTUN 2354 odcinka

05.10.2016, godz. 07:50
Na Wspólnej odc. 2354. Wojtek (Wojciech Błach), Mania (Zuzia Kaszuba)
Na Wspólnej odc. 2354. Wojtek (Wojciech Błach), Mania (Zuzia Kaszuba) foto: x-news

Masakra na drodze w "Na Wspólnej"! Mania (Zuzia Kaszuba) i Wojtek (Wojciech Błach) w 2354 odcinku "Na Wspólnej" będą mieli wypadek! W trakcie przejażdżki motocyklem w ich pojazd trafi rozpędzony samochód. Mania będzie nieprzytomna i trafi na szpitalny OIOM. Czy Wojtek i Mania z "Na Wspólnej" przeżyją wypadek samochodowy? Zobaczcie zwiastun 2354 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2354 - środa, 05.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

Wycieczka do lodziarni skończy się tragedią! W 2354 odcinku "Na Wspólnej" Mania uprosi Wojtka, żeby po szkole zabrał ją na lody. Kochający ojczym przystanie chcąc spełnić prośbę córeczki i zabierze ją na przejażdżkę swoim motocyklem. Nic nie będzie wskazywało na to, że ma się wydarzyć wypadek - Wojtek potrafi ostrożnie jeździć, a z Manią będzie uważał jeszcze bardziej.

Zobacz: Na Wspólnej. Gosia zerwie z Błażejem? - ZWIASTUN 2353 odcinka

Niestety, to nie pomoże. To, że jeden kierowca uważa, nie definiuje reszty uczestników ruchu drogowego. Kiedy wyjadą z osiedlowej uliczki, zza zakrętu wyjedzie rozpędzony samochód i potrąci motocyk którym będą jechać Wojtek z Manią! Pirat drogowy ucieknie z miejsca wypadku, pozostawiając lężących bezwładnie na jezdni dziewczynkę z jej ojcem.

Jak podaje "Świat Seriali" zakrwawiony Wojtek odzyska przytomność jeszcze na miejscu wypadku i zobaczy nieprzytomną Manię rozłożoną z kończynami we wszystkie strony tylko kawałek od niego. Kiedy trafią do szpitala, zadzwoni do Żanety (Anna Guzik-Tylka), która natychmiast przyjedzie na miejsce. Nie wiedząc, co zrobić z emocjami, złość i frustrację przerzuci na męża, pomimo tego, że to nie on spowodował wypadek.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola po rozstaniu z Błażejem zacznie pić i sypiać z nieznajomymi

W 2355 odcinku "Na Wspólnej" lekarze przekażą rodzicom dziewczynki złą wiadomość - Mania przeżyje, ale wprowadzili ją w stan śpiączki farmakologicznej, by utrzymać ją przy życiu. Oprócz tego pojawią się komplikacje, jej stan będzie poważny. Będzie musiała przejść operację związaną z usunięciem krwiaka w mózgu, który został spowodowany urazem głowy.

Nie wiadomo, czy zabieg się uda. Zawsze może pójść coś nie po myśli chirurgów. Czy Mania przeżyje? Zobaczymy w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2354 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: