SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Tomek uwodzi Elżbietę - ZWIASTUN 2319 odcinka

Na Wspólnej. Tomek uwodzi Elżbietę - ZWIASTUN 2319 odcinka

30.07.2016, godz. 13:00
Na Wspólnej odc. 2319. Elżbieta (Paulina Chapko), Tomek (Krzysztof Chodorowski)
Na Wspólnej odc. 2319. Elżbieta (Paulina Chapko), Tomek (Krzysztof Chodorowski) foto: TVN/X-NEWS

Czyżby w "Na Wspólnej" szykował się nowy romans? To było do przewidzenia, że wcześniej czy później Tomek (Krzysztof Chodorowski) będzie chciał uwieść Elżbietę (Paulina Chapko). Młodszy brat Igora (Jakub Wesołowski) w 2319 odcinku "Na Wspólnej" coraz otwarciej adoruje kobietę. Pomaga jej przy tworzeniu strony internetowej. Sposób, w jaki to robi, uświadamia Elżbiecie, że Tomek ma ochotę na coś więcej...

"Na Wspólnej" odcinek 2319 środa, 3.08.2016, o godz. 20.15 w TVN

Igor i Elżbieta z "Na Wspólnej" przygarnęli pod swój dach Tomka, ale byli zupełnie nieświadomi, że chłopak będzie chciał zniszczyć ich związek. Tomek nie docenia pomocy starszego brata, który nawet załatwił mu pracę gońca u siebie w redakcji. A co gorsze ma zamiar odbić mu ukochaną.

Patrz: Na Wspólnej. Gosia odbije Oli chłopaka? Błażej umówi się z siostrą Oli

W 2319 odcinku "Na Wspólnej" Tomek przestaje się kryć ze swoimi uczuciami do bratowej. Oferuje Elżbiecie pomoc przy tworzeniu strony internetowej. Wykorzystuje okazję, by się do niej zbliżyć. Początkowo Elżbieta nic sobie nie robi z zalotów młodego Nowaka. Przecież od pierwszej chwili Tomek nie szczędził jej komplementów. Ale tym razem chłopak ewidentnie chce zaciągnąć Elżbietę do łóżka! Zalotnie się do niej uśmiecha i czule dotyka...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Wiktorek uratowany! Ilona i Maks odzyskają porwanego syna

Następnego dnia Tomek posuwa się jeszcze dalej. W 2320 odcinku "Na Wspólnej" prosi brata, by opublikował zdjęcie pewnego znanego polityka z kochanką. Igor odmawia. Rozżalony Tomek oskarża brata, że celowo go ogranicza. Upija się i zaczyna podrywać Elżbietę.

Kiedy Igor przyłapuje go na gorącym uczynku wściekły wyrzuca Tomka z domu. Nie może znieśc myśli, że brat chce uwieść jego narzeczoną. - Wielki pieprzony pan redaktor! - krzyczy oburzony Tomek. - Zamknij mordę! Won! - Igor pakuje rzeczy brata i każe mu zniknąć ze swojego życia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2319 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: