SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Syn Dominiki Ostałowskiej dostał rolę w serialu TVN. Kogo zagra Hubert Zduniak?

Na Wspólnej. Syn Dominiki Ostałowskiej dostał rolę w serialu TVN. Kogo zagra Hubert Zduniak?

22.09.2016, godz. 21:01
Dominika Ostałowska i jej syn Hubert Zduniak
Dominika Ostałowska i jej syn Hubert Zduniak foto: AKPA

Hubert Zduniak (14 l.) dostał pracę w serialu "Na Wspólnej"! Syn Dominiki Ostałowskiej, który trzy lata temu zadebiutował w "M jak miłość", gdzie wcielał się w postać Piotrusia, syna Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), teraz dołączył do ekipy "Na Wspólnej". To druga rola Huberta Zduniaka i kolejne aktorskie wyzwanie przed synem Ostałowskiej.

Hubert Zduniak najwyraźniej aktorską pasję odziedziczył po sławnych rodzicach. Dominika Ostałowska i jej były mąż Hubert Zduniak zarazili nastolatka miłością do zawodu aktora. Już trzy lata temu Hubert Zduniak miał okazję sprawdzić swoje możliwości przed kamerę gdy w "M jak miłość" powierzono mu rolę Piotrusia, syna Andrzeja Budzyńskiego i jego byłej kochanki Edyty (Ewa Bukowska).

Patrz: M jak miłość. Dominika Ostałowska pęka z dumy. Jej 14-letni syn Hubert jest do niej podobny

Na planie serialu syn Dominiki Ostałowskiej spędził kilka miesięcy. Wątek Piotrusia i Edyty został jednak wykreślony z fabuły "M jak miłość". Teraz Hubert Zduniak stanął przed szansą, by pokazać się w "Na Wspólnej". Jak podaje tygodnik "Na żywo" 14-latek wygrał casting i już pojawi się na planie serialu. W jakiej roli widzowie zobaczą syna Ostałowskiej? To na razie tajemnica, bo Hubert Zduniak ma dopiero przed sobą pierwsze zdjęcia.

- Mam przyjemność przekazać wam, że zacząłem już zdjęcia do "Na wspólnej" .Mam nadzieje że nikt mi głowy nie utnie. Bo w sumie nie wiem czy mogę już o tym mówić. Ale napewno jeszcze spróbuję się znowu uaktywnić na tej stronie - napisał Hubert Zduniak na Facebooku.

Przeczytaj: M jak miłość. Dominika Ostałowska znów przytyła! Co się stało z Martą z M jak miłość?

Dominika Ostałowska może być dumna z syna! Nie dość, że z 14-latkiem łączy ją silna więź, to jeszcze Hubert najwyraźniej zamierza iść w ślady znanej matki. Czy mu się uda i "Na Wspólnej" stanie się dla niego przepustką do wielkiej aktorskiej kariery? To zależy tylko od niego i od tego, czy widzowie go pokochają w roli w "Na Wspólnej".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: