SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Smolny pogrążony! Szokujące zdjęcia z libacji Smolnego z prostytutkami - ZWIASTUN 2283 odcinka

Na Wspólnej. Smolny pogrążony! Szokujące zdjęcia z libacji Smolnego z prostytutkami - ZWIASTUN 2283 odcinka

31.05.2016, godz. 20:11
Na Wspólnej odc. 2283. Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka)
Na Wspólnej odc. 2283. Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) foto: TVN/X-NEWS

Kto w serialu "Na Wspólnej" chce wrobić Krzysztofa Smolnego (Łukasz Konopka) w seks z prostytutkami i narkotyki? Jeden wyjazd do Krakowa na spotkanie z inwestorami, którzy ponoć chcieli wyłożyć pieniądze na wypożyczalnię samochodów elekrycznych wystarczył, by Smolny zupełnie się pogrążył. W 2283 odcinku "Na Wspólnej" Gabryszewski (Tomasz Sobczak) wzywa Smolnego do siebie i pokazuje mu kompromitujące zdjęcia z libacji w hotelu. Kto za tym stoi?

"Na Wspólnej" odcinek 2283 - środa, 1.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Krzysztof Smolny z "Na Wspólnej" stał się ofiarą ohydnej prowokacji, ale nie wie komu tak bardzo zależy, by go zniszczyć. Jednego jest pewny - nie zdradził Basi (Grażyna Wolszczak) z asystentką (Martyna Grenkowicz) radnego z Krakowa, który przedstawił się mu jako Najmrodzki (Radosław Osypiuk).

Patrz: Na Wspólnej. Marta chora na raka?! Znachor wykryje u niej chłoniaka

Z drugiej jednak strony nie pamięta wydarzeń tej nocy gdy upił się podczas służbowego spotkania z urzędnikiem, który zapewniał go, że jest zainteresowany projektem wypożyczalni aut elektrycznych. Najmrodzkiego zachwycił profesjonalizm Krzysztofa. To on zaproponował toasty za udaną współpracę. Pijany Smolny jakiś cudem dotarł do swojego pokoju hotelowego, a w 2280 odcinku "Na Wspólnej" zobaczył obok siebie półnagą asystentkę radnego.

Dla Smolnego noc w Krakowie z obcą kobietą jest o tyle istotna, że może zaważyć na przyszłości jego małżeństwa. Dlatego też próbuje ustalić co tak naprawdę się stało po spotkaniu z Najmrodzkim. I jakim cudem asystentka wylądowała w jego łóżku.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga wróci do Michała

W 2283 odcinku "Na Wspólnej" Smolny próbuje skontaktować się z radnym, ale dowiaduje się, że w Urzędzie Miasta Krakowa nikt taki nie pracuje. Niespodziewanie Krzysztofa wzywa Gabryszewski. Wściekły biznesmen rzuca na stół anonimową paczkę, którą dostał.

W środku są zdjęcia z libacji po spotkaniu z Najmrodzkim – a na nich Smolny zażywający kokainę w towarzystwie prostytutek! Gabryszewski oczekuje wyjaśnień, ale Smolny nie wie co ma powiedzieć. W jednej chwili zdaje sobie sprawę, że ktoś chce go wrobić. I podejrzewa o to właśnie Gabryszewskiego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Zobacz ZWIASTUN 2283 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: