SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Śmierć Adama Roztockiego. Mąż Weroniki umrze, bo wplącze się w podejrzaną sprawę

Na Wspólnej. Śmierć Adama Roztockiego. Mąż Weroniki umrze, bo wplącze się w podejrzaną sprawę

24.09.2015, godz. 09:30
NA WSPÓLNEJ odc. 1655. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj) i Weronika (Renata Dancewicz)
NA WSPÓLNEJ odc. 1655. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj) i Weronika (Renata Dancewicz) foto: TVN/X-NEWS

Śmierć Adama Roztockiego (Zbigniew Stryj) z "Na Wspólnej" to jeden z najbardziej tajemniczych wątków w serialu. Adam umrze nagle w jednym z nowych odcinków "Na Wspólnej", który w TVN zostanie wyemitowany w listopadzie, a jego odejście będzie związane z niebezpieczną sprawą prowadzoną przez prawnika. Jak i dlaczego umrze mąż Weroniki (Renata Dancewicz)? Jeszcze niedawno twórcy "Na Wspólnej" zapowiadali, że rodzina Roztockich będzie się zmagała z chorobą. Teraz jednak okazuje się, że to nie choroba zabije Adama...

Dlaczego Adam Roztocki z "Na Wspólnej" umrze?

Śmierć Adama Roztockiego na pewno wstrząśnie widzami "Na Wspólnej"! Kilka dni temu ekipa kręciła sceny pogrzebu Adama i gdyby nie Grażyna Wolszczak, która opublikowała zdjęcia zza kulis "Na Wspólnej" na swoim Facebooku pewnie nikt by o tym nie wiedział.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Dramat Kingi. Kochanek Iwo porzuci ją dla innej

Bo twórcom "Na Wspólnej" zależy na zaskoczeniu. Na razie wiadomo tylko tyle, że Adam Roztocki umrze nagle. Czy mąż Weroniki będzie chory? A może umrze po wypadku lub w wyniku jakiejś innej tragedii? Renata Dancewicz uchyla rąbka tajemnicy. Serialowa Weronika nie ukrywa, że będzie załamana po śmierci Adama.

Adam był wielką miłością Weroniki i trudno jej będzie pogodzić się z jego śmiercią. Cała jej rodzina, a w szczególności Antosia i Kacperek, przeżyją ogromną tragedię. Weronika, mimo bólu i rozpaczy, będzie starała się wrócić do normalnego życia. Musi przecież być oparciem dla dzieci – powiedziała aktorka w rozmowie z "Faktem".

Patrz: Na Wspólnej. Ola wyzna Danielowi miłość i zniszczy jego związek z Łucją

Pogrążona w żałobie Weronika zda sobie sprawę, że musi być silna ze względu na dzieci, które bardzo jej potrzebują. Po pogrzebie Adama zaangażuje się też w sprawę, którą przed śmiercią prowadził jej mąż. I  przerażeniem odkryje, że Adam był zamieszany w bardzo niebezpieczną aferę, która mogła doprowadzić do jego śmierci...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: