SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Rysiek z Klanu zostanie Zdzichem w Na Wspólnej

Na Wspólnej. Rysiek z Klanu zostanie Zdzichem w Na Wspólnej

17.06.2016, godz. 03:00
PIOTR CYRWUS
PIOTR CYRWUS foto:

Ta wiadomość zelektryzuje wszystkich fanów Ryśka z "Klanu". Piotr Cyrwus (55 l.), aktor, który grał tę kultową postać, wraca do serialu! Co prawda nie tego znanego z TVP1, ale do "Na Wspólnej" nadawanego w TVN. Nie będzie już Rysiem, tylko Zdzisiem Muchą.

To najpilniej strzeżona tajemnica w TVN. Piotr Cyrwus dołączył do obsady ich sztandarowego serialu "Na Wspólnej". - Piotr zagra Zdzisława Muszkę, postać związaną z wątkiem rodziny Hofferów. Będzie miał sceny z Aleksandrą Konieczną, Waldkiem Obłozą czy Kazimierzem Mazurem - zdradza "SE" jeden z pracowników TVN.

Patrz: Na Wspólnej. Ola zdradzi Klaudię z Błażejem - ZDJĘCIA

W TVN liczą, że słynny Rysiek z "Klanu" przysporzy serialowi nowych fanów. Swego czasu jego rozstanie z tasiemcem telewizji publicznej odbiło się szerokim echem wśród internautów. Fani Cyrwusa nie mogli się pogodzić z jego decyzją o rezygnacji. Wszak był jedną z najpopularniejszych postaci w Polsce. Krążyły o nim dowcipy, robiono memy internetowe...

- Ta decyzja była jedną z najtrudniejszych, o ile nawet nie najtrudniejszą, jakie przyszło mi podjąć w moim zawodowym życiu. Uznałem jednak, że wszystko, co mogłem dać z siebie Ryszardowi Lubiczowi, już dałem i wszystko, co mogłem od niego dostać, dostałem - tak tłumaczył się Cyrwus w 2011 roku.

Zobacz: Na Wspólnej. Powrót Anny Guzik do Na Wspólnej. Żanetę i Wojtka czekają trudne chwile

Postanowił zostać przede wszystkim artystą teatralnym. Jak się jednak okazuje, nie jest to zajęcie tak dobrze opłacane, jak praca w serialach. Skoro w "Klanie" jego postać została pochowana na cmentarzu, Piotr skusił się na inną propozycję.

- Odchodząc, miał nadzieję na nowe role i wyjście z szuflady. Niestety, te nowe role, choć się pojawiały, nie przyniosły mu stałego dochodu takiego, jaki zapewnia codzienny serial. Piotrek musiał więc przeprosić się z tasiemcem - opowiada jego znajomy.

Według naszych informacji w TVN może liczyć nawet na 7 tys. zł za miesiąc pracy. Wszystko zależy od liczby dni zdjęciowych i tego, czy jego postać spodoba się widzom.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: