SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Roma psychopatką?! Julia Kamińska szczerze o swojej bohaterce

Na Wspólnej. Roma psychopatką?! Julia Kamińska szczerze o swojej bohaterce

18.01.2017, godz. 19:00
Na Wspólnej, Roma (Julia Kamińska), Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej, Roma (Julia Kamińska), Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski) foto:

Fani "Na Wspólnej" już wiedzą, że w 2420 odcinku na ekranie pojawi się nowa postać. Roma (w tej roli Julia Kamińska) będzie specyficzną osobą. Aktorka zdradza nawet, że jej bohaterka będzie psychopatką! Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej" i kim dokładnie będzie nowa stażystka Kingi (Ilona Wrońska).

"Na Wspólnej" odcinek 2420 - środa, 1.02.2017, o godz. 20.15 w TVN

Już w 2420 odcinku "Na Wspólnej" poznamy nową bohaterkę serialu. Roma (w tej roli Julia Kamińska) będzie nową stażystką Kingi Brzozowskiej. Pierwsze spotkanie pań będzie dość niefortunne. Młoda dziewczyna wtoczy się na nową szefową, bo straci panowanie nad swoim rowerem. Ich relacje szybko jednak się naprostują. Roma będzie dosłownie zachwycona Kingą, okaże się, że od lat ją podziwia i próbuje naśladować! Internauci podejrzewają nawet, że możemy spodziewać się kolejnego lesbijskiego romansu w "Na Wspólnej"!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Czyją kochanką będzie Julia Kamińska w serialu TVN?

Jaka dokładnie jest Roma z "Na Wspólnej"? - Ona jest bardzo entuzjastyczna, bardzo się stara bardzo chce. Ma przebłyski geniuszu, ale gdy coś idzie nie po jej myśli, jest w stanie zrobić wszystko. Mam wrażenie, że troszeczkę jest psychopatką - powiedziała tajemniczo Julia Kamińska w jednym z najnowszych wywiadów. Zapowiada się ciekawa akcja!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: