SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Powrót Kingi Brzozowskiej. Ilona Wrońska wróciła do Na Wspólnej po urlopie

Na Wspólnej. Powrót Kingi Brzozowskiej. Ilona Wrońska wróciła do Na Wspólnej po urlopie

30.03.2016, godz. 12:00
Na Wspólnej odc. 2225. Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odc. 2225. Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski) foto: TVN/X-NEWS

Ilona Wrońska odeszła z "Na Wspólnej", ale tylko na chwilę. W październiku aktorka, jej mąż Leszek Lichota i dzieci - 10-letnia Natasza i 8-letni Kajetan wyjechali na pół roku do USA i Meksyku. Przed odejściem Wrońskiej z serialu grana przez nią bohaterka Kinga Brzozowska ostatni raz pojawiła się w 2240 odcinku "Na Wspólnej", który widzowie zobaczyli 16.03.2016, w TVN. Kilka dni temu Ilona Wrońska wróciła na plan po urlopie. A to oznacza, że w nowych odcinkach "Na Wspólnej" wiosną 2016 Kinga wróci z Londynu razem ze swoim synkiem Ignasiem (Bartek Kaszuba).

Widzowie "Na Wspólnej" dopiero co pożegnali Kingę Brzozowską, która po bolesnym rozstaniu z Michałem (Robert Kudelski) wyjechała na staż do Londynu, a Ilona Wrońska już rozpoczęła zdjęcia do nowych odcinków "Na Wspólnej" ze swoim udziałem. Grażyna Wolszczak na swoim profilu na Facebooku pochwaliła się już zdjęciem z serialową przyjaciółką, która miała półroczną przerwę od pracy.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kuba Wesołowski pierwszy raz o odejściu z Na Wspólnej

"W październiku pół roku przerwy w zawodowym życiu po to, by pojeździć rodzinnie camperem po Stanach i Meksyku, wydawało się niezłą ekstrawagancją. I ryzykownym zawodowo posunięciem, wiadomo, lepiej trzymać rękę na pulsie, bo coś fajnego może Cię ominąć… Co? Nigdy nie wiadomo! Pół roku minęło jak oka mgnienie, a oni wrócili pełni wrażeń i zachwytów. Ilonka Wrońska, Leszek Lichota. Brawo Wy!" - napisała serialowa Basia Brzozowska.

Powrót Kingi do "Na Wspólnej" to tylko kwestia kilku miesięcy. Odcinki serialu kręcone są ze sporym wyprzedzeniem, więc sceny nagrane z Iloną Wrońską teraz pojawią się w telewizji dopiero tuż przed wakacjami 2016. Jedno jest jednak pewne - Kinga razem z Ignasiem wróci do Polski. Pytanie tylko czy też do Michała, który w międzyczasie odkryje, że kochanka Julia (Katarzyna Kołeczek) wcale nie była z nim w ciąży i udawała, że poroniła.

Patrz: Na Wspólnej. Ilona Zdybicka zamieszka u Maksa i uwiedzie Michała

Od samego początku było wiadomo, że wyjazd Kingi do Londynu nie jest pożegnaniem Ilony Wrońskiej z rolą w "Na Wspólnej". Aktorka dogadała się bowiem z producentami w kwestii urlopu. Mogła wyjechać na pół roku w rodzinną podróż, bo dostała zgodę twórców serialu. Specjalnie dla niej wysłano Kingę do Anglii, by zmieniła swoje życie po rozstaniu z Michałem. 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

W październiku pół roku przerwy w zawodowym życiu po to, by pojeździć rodzinnie camperem po Stanach i Meksyku, wydawało...

Opublikowany przez Grażyna Wolszczak na 22 marca 2016
Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: