SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Powrót Anny Guzik do Na Wspólnej. Żanetę i Wojtka czekają trudne chwile

Na Wspólnej. Powrót Anny Guzik do Na Wspólnej. Żanetę i Wojtka czekają trudne chwile

10.06.2016, godz. 20:30
Na Wspólnej odcinek 2333, Żaneta (Anna Guzik), Wojtek (Wojciech Błach)
Na Wspólnej odcinek 2333, Żaneta (Anna Guzik), Wojtek (Wojciech Błach) foto: AKPA/TVN

Latem 2016 w nowych odcinkach "Na Wspólnej" fani doczekają się powrotu Żanety (Anna Guzik). Aktorka zrobiła sobie pięć miesięcy przerwy od pracy na planie, bo została mamą uroczych bliźniaczek. Kilka dni temu Anna Guzik zapowiedziała swój powrót do serialu. Co wydarzy się w jej życiu w "Na Wspólnej"? Niestety nie będzie kolorowo. Jej związek z Wojtkiem (Wojciech Błach) zawiśnie na włosku!

W marcu 2016 Anna Guzik urodziła dwie córki. Gwiazda "Na Wspólnej" i jej mąż, Wojciech Tylka poświęcili kilka miesięcy na opiekę nad Basią i Niną. Pod koniec maja aktorka wróciła jednak do pracy rezygnując z dalszej części urlopu macierzyńskiego.

Zobacz: Na Wspólnej. Anna Guzik zostawiła córki i wróciła na plan Na Wspólnej po urlopie macierzyńskim - ZDJĘCIA

Serialowa Żaneta wraca "Na Wspólną", ale dla jej fanów nie mamy dobrych wieści. W życiu przebojowej partnerki Wojtka przestanie się układać. Ich związek zostanie wystawiony na poważną próbę! Czego mogą spodziewać się fani serialu emitowanego w TVN?

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta Wierzbicka bała się zagrać lesbijkę! Naraziła się swojej babci

- Po czasie względnego spokoju i szczęścia, niestety nad rodziną Szulców zgromadzą się czarne chmury. Będzie to ogromny test dojrzałości dla Żanety i jej związku, i przyznam szczerze, że nie wiem, czy uda się ten test zdać... Bywają w życiu sytuacje, których nie da się wymazać, odwrócić i zapomnieć - powiedziała Anna Guzik w rozmowie z "Faktem".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: