SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Porywacze Wiktorka namierzeni! Maks i Ilona odzyskają syna? - ZWIASTUN 2311 odcinka

Na Wspólnej. Porywacze Wiktorka namierzeni! Maks i Ilona odzyskają syna? - ZWIASTUN 2311 odcinka

19.07.2016, godz. 15:15
Na Wspólnej 2311, Ilona (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz)
Na Wspólnej 2311, Ilona (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz) foto:

Dramat Ilony Zdybickiej (Anna Samusionek) i Maksa Brzozowskiego (Adam Fidusiewicz) z "Na Wspólnej" dobiegnie końca? W 2311 odcinku "Na Wspólnej" policjanci namierzą porywaczy Wiktorka (Mateusz Łukawski). Antyterroryści odzyskają chłopca z rąk niani Teresy (Kamila Salwerowicz) - i jej kochanka Klaudiusza (Bartosz Turzyński)? Akcja w "Na Wspólnej" dopiero się rozkręca, bo na razie na celowniku funlcjonariuszy będą zupełnie inni podejrzani...

"Na Wspólnej" odcinek 2311 - środa, 20.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Wiktorek padł ofiarą porywaczy, a Maks i Ilona są załamani. Rodzice chłopca przeżywają prawdziwy koszmar, bo nie wiedzą co się dzieje z ich dzieckiem, ale w 2311 odcinku "Na Wspólnej" dochodzi do przełomu w sprawie.

Zobacz: Na Wspólnej. Ola zerwie z Klaudią dla Błażeja

Maks rozwiesza w mieście ogłoszenia informujące o uprowadzeniu Wiktorka. Nagle otrzymuje wiadomość, że policja namierzyła porywaczy - Raczej nie chodzi o okup - mówi Brzozowskiemu policjant dając do zrozumienia, że to poważny przypadek i powinni się spodziewać najgorszego.

Maks natychmiast jedzie pod wskazany adres, gdzie czeka już Ilona. Antyterroryści atakują dom, w którym rzekomo ukrywają się przestępcy. Uzbrojeni wkraczają do środka, ale na miejscu okazuje się, że to pomyłka, że dziecko, które znajdują nie jest Wiktorkiem.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Porwanie Wiktorka to sprawka niani Teresy i jej kochanka! Maks i Ilona dorwą porywaczy

Czy Ilona i Maks odzyskają syna? Niestety się na to nie zanosi! Klaudiusz i Teresa, którzy naprawdę porwali chłopca są zbyt cwani. Wiktorek ma przecież pomóc im wyłudzeniu od jego rodziców okrągłego miliona złotych okupy. Walka z porywaczami dopiero się zaczyna... Minie jeszcze sporo czasu, nim Wiktorek wróci do swoich rodziców.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2311 odcinka"Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: