SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Pierwszy pocałunek Oli i Błażeja

Na Wspólnej. Pierwszy pocałunek Oli i Błażeja

06.07.2016, godz. 18:30
Na Wspólnej odcinek 2304. Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odcinek 2304. Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski) foto: TVN/X-NEWS

Ola (Marta Wierzbicka) i Błażej (Jakub Świderski) coraz bliżej! W 2304 odcinku "Na Wspólnej" nowy adorator Zimińskiej pójdzie na całość i ją pocałuje! Ola da się ponieść namiętności i zdradzi Klaudię (Julia Trembecka). Czy to znaczy, że jej lesbijski romans dobiega końca? W "Na Wspólnej" okaże się, że Ola jednak woli facetów. Marek (Grzegorz Gzyl) i Danusia (Lucyna Malec) będą zachwyceni wyborem córki.

"Na Wspólnej" odcinek 2304 - czwartek, 7.07.2016, godz. 20.15 w TVN

Błażej szybko przejdzie do rzeczy i uwiedzie Olę! Niedawno w "Na Wspólnej" chłopak zaprosił Zimińską na randkę, ale teraz będzie jeszcze goręcej. W 2304 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie między nimi do pocałunku!

Patrz: Na Wspólnej. Porwanie Wiktorka! Kto uprowadzi syna Maksa i Ilony Zdybickiej?

W 2304 odcinku "Na Wspólnej" Ola dowie się od znajomej, że Błażej pracuje w radiu. Studentka od razu włączy odbiornik, by wysłuchać audycji nowego przyjaciela. Traf zechce, że akurat tego dnia prezenter postanowi opowiedzieć słuchaczom o nowej ukochanej i o tym, że wciąż trzyma go na dystans.

Przy pierwszej nadarzającej się okazji Ola urządzi Błażejowi awanturę. Nie będzie jej się podobało, że chłopak mówi na antenie o swoich prywatnych sprawach. 

Zobacz: Na Wspólnej. Powrót Anny Guzik do Na Wspólnej. Żanetę i Wojtka czekają trudne chwile

Błażej rzuci zdecydowanie, że nie będzie jej przepraszać, za to, że wyznał jej miłość. Ola będzie w szoku, a chłopak nie tracąc ani chwili zacznie ją całować! Zimińska nie zaprotestuje i da się ponieść namiętności.

Wieczorem Ola nie odbierze telefonu od Klaudii, bo będzie jej głupio, że dopuściła się zdrady. Z kolei Danka namówi córkę na to, by dała nowej znajomości szansę. Wygląda na to, że Ola i Błażej będą razem w nowych odcinkach "Na Wspólnej"!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: