SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Igor zajmie się wdową Wiką. Odda żonie Maćka swoje oszczędności

Na Wspólnej. Igor zajmie się wdową Wiką. Odda żonie Maćka swoje oszczędności

27.09.2016, godz. 07:49
Na wspólnej odc 2357 Igor (Kuba Wesołowski), Wika (Jadwiga Gryn)
Na wspólnej odc 2357 Igor (Kuba Wesołowski), Wika (Jadwiga Gryn) foto: TVN/X-NEWS

Igor (Kuba Wesołowski) w 2357 odcinku "Na Wspólnej" odwiedzając grób swojego zmarłego kolegi Maćka spotka jego żonę - Wikę, czyli Wiktorię (Jadwiga Gryn). Podczas rozmowy kobieta bardzo się otworzy. Okaże się, że ma problemy finansowe, a Igor będzie chciał jej pomóc. Nadal bowiem będzie czuł się winny, że to przez niego zginął Maciek.

"Na Wspólnej" odcinek 2357 - wtorek, 11.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

W 2357 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Kuba Wesołowski) po raz kolejny spotka Wiktorię (Jadwiga Gryn), wdowę po Maćku, który był kolegą Nowaka. Nad grobem kobieta rozklei się i opowie o swoich problemach Igorowi, który jako jeden z niewielu znajomych Maćka przychodzi palić świeczki i pamięta o jego śmierci. Wdowa nie wie, że to z powodu wyrzutów sumienia tak często bywa na jego grobie.

Zobacz: Na Wspólnej. Błażej odkryje, że zdradził Olę z jej siostrą! - ZWIASTUN 2346 odcinka

Wiktoria nie będzie mogła wybaczyć Maćkowi nieostrożności. Igor widząc rozpacz Wiktorii, jej problemy finansowe i fakt, że ma dwójkę dzieci na utrzymaniu poczuje jeszcze większą presję. Cały czas będzie się zadręczał myślą, że to przez niego Maciek nie żyje i poczuje się odpowiedzialny za sytuację, w jakiej znalazła się jego żona.

Jak podaje "Świat Seriali" młoda wdowa będzie chciała sprzedać samochód, ale Igor powie jej, żeby się wstrzymała, ponieważ może dostać odszkodowanie z pracy zmarłego. Kiedy jednak okaże się, że nie ma takiej możliwości, stwierdzi, że chce pomóc kobiecie. Podejmie decyzję, że ofiaruje Wiktorii swoje oszczędności.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Weronika zapomni o zmarłym Adamie! Córka Antosia nie wybaczy tego matce

Oczywiście spyta o zdanie na ten temat Elżbietę (Paulina Chapko), która raczej nie będzie zachwycona, ale zgodzi się na pomysł swojego ukochanego. Igor przekaże kobiecie pieniądze w kopercie - łącznie 10 000 złotych. Wdowa po Maćku będzie zaskoczona, że zarząd firmy dał odszkodowanie na pracownika bez stałej umowy. Już niedługo zobaczymy więcej szczegółów na ekranie w 2357 odcinku "Na Wspólnej".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: