SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2527 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2527 na player.pl za darmo dostępny w internecie

09.08.2017, godz. 17:59
Na Wspólnej, odcinek 2526, Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Kornacki (Łukasz Matecki)
Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) w 2526 odcinku serialu "Na Wspólnej" nie ozstawi suchej nitki na Kornackim (Łukasz Matecki). foto: x-news

"Na Wspólnej" odcinek 2527 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2527 "Na Wspólnej" w telewizji w czwartek, 10.08.2017, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2527 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2527 - w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2527 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2527 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2527 - streszczenie, co się wydarzy?

Dominika zamierza przeprowadzić prowokację. Smolny (Łukasz Konopka) nie chce się na to zgodzić. Dziennikarka prosi o pomoc Daniela (Michał Tomala). Brzozowski zgadza się uczestniczyć w spotkaniu, a także robić zdjęcia. Niestety ochroniarz stręczyciela zauważa Daniela. Dochodzi do bójki. Roman (Waldemar Obłoza) jedzie do stryja, który mieszka w Ostrowcu. Ten potwierdza, ze ojciec Hoffera miał romans z Ukrainką. Radzi jednak Romanowi, żeby nie szukał brata. Iza i Jerzy nie otrzymają ubezpieczenia za spalony dom. Nieoczekiwanie pomoc proponuje jej Zdybicka (Anna Samusionek). Chce zatrudnić Brzozowską w swojej firmie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: