SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2525 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2525 na player.pl za darmo dostępny w internecie

07.08.2017, godz. 17:59
Na Wspólnej, Norbert (Michał Malinowski), Agata (Aleksandra Radwan)
Na Wspólnej, Norbert (Michał Malinowski), Agata (Aleksandra Radwan) Rozmowa w parku i namiętne pocałunki. foto: x-news.pl

"Na Wspólnej" odcinek 2525 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2525 "Na Wspólnej" w telewizji we wtorek, 8.08.2017, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2525 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2525- w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2525 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2525 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2525 - streszczenie, co się wydarzy?

Włodek (Mieczysław Hryniewicz) dalej dzielnie walczy o wygraną w "Milionerach". Niestety, przy kolejnych pytaniach wykorzystuje drugie koło ratunkowe - pytanie do publiczności. Pozostał mu jeszcze tylko telefon do przyjaciela. Czy Roman (Waldemar Obłoza) będzie znał odpowiedź na pytanie i pomoże Ziębie wygrać milion złotych? Sandra prosi Michela, żeby poszedł z nią do studia nagraniowego. Chłopak jednak odmawia, czuje się niedoceniony przez producenta. Ten zaś staje się nachalny wobec Sandry. Tymczasem Norbert (Michał Malinowski) zaprasza do mieszkania Agatę (Aleksandra Radwan) - ma nadzieję, że uda mu się uwieść dziewczynę. Zuza (Małgorzata Socha) stara się dowiedzieć od Tosi (Julia Lewenfisz-Górka), dlaczego uciekła od Kornackich. Dziewczynka twierdzi, że macocha bardzo źle ją traktuje. Błaga Zuzę o pomoc. Przejęta Hofferowa uważa, że Tosia powinna przenieść się do nich! Tymczasem w szpitalu umiera pacjent Kamila (Kazimierz Mazur). O tę śmierć Hoffer oskarża doktora Jańca, ulubieńca Kolendy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: