SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2513 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2513 na player.pl za darmo dostępny w internecie

17.07.2017, godz. 17:59
Na Wspólnej, odcinek 2508, Żaneta (Anna Guzik), Wojtek (Wojciech Błach)
Na Wspólnej, odcinek 2508, Żaneta (Anna Guzik), Wojtek (Wojciech Błach). Żaneta i Wojtek na rajdzie off-roadowym. foto: x-news

"Na Wspólnej" odcinek 2513 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2513 "Na Wspólnej" w telewizji we wtorek, 18.07.2017, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2513 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2513 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2513 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2513 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2513 - streszczenie, co się wydarzy?

Miro (Marcin Przybylski) gratuluje Wojtkowi (Wojciech Błach) tego, że zostanie on ojcem, i namawia przyjaciela na piwo. Kiedy kończą naprawiać jego samochód, Szulc chce przetestować auto. Niestety dochodzi do wypadku. Olaf (Maciej Brzoska) opuszcza areszt. Po południu pojawia się w agencji nieruchomości, wywołując sensację wśród kolegów. Kubicki prosi Aldonę (Aleksandra Konieczna) o umożliwienie mu powrotu do pracy. Honorata bezskutecznie próbuje przekonać Nicole (Maria Niklińska), by dała jej synowi jeszcze jedną szansę. Dziewczyna wraz z synkiem ukrywa się przed Mikołajem (Krzysztof Wieszczek). Leśniewski dowiaduje się, że jest szansa na dokończenie ich domu. Postanawia przekazać tę informację ukochanej. Błaga Romana (Waldemar Obłoza), żeby zdradził miejsce pobytu jego rodziny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: