SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2502 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2502 na player.pl za darmo dostępny w internecie

27.06.2017, godz. 17:59
Na Wspólnej, odcinek 2597, Agnieszka (Katarzyna Walter)
Agnieszka zmieniła fryzurę, a wiadomo, że kiedy kobieta zmienia swoje włosy, to chce zmienić swoje życie! W 2597 odcinku serialu "Na Wspólnej" nastąpił koniec jej związku z Darkiem (Michał Mikołajczak). foto: x-news

"Na Wspólnej" odcinek 2502 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2502 "Na Wspólnej" w telewizji w środę, 28.06.2017, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2502 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2502 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2502 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2502 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2502 - streszczenie, co się wydarzy?

Anastazja (Karolina Bacia) stara się przekonać brata do zaniechania zemsty na Tomku (Krzysztof Chodorowski). Nowak chce z nim porozmawiać. Partnerka ostrzega go, że Joachim jest nieobliczalny. Na szczęście z powodzeniem ukrywa ona swój związek. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, że brat obserwuje ich spotkanie. Smolny (Łukasz Konopka) znajduje w gazecie negatywną recenzję poczynań aktorskich Marceliny. Postanawia wyjaśnić tę sprawę z jej mężem. Gwiazda jest wściekły, ale znalazł już rozwiązanie tego problemu. Kupił redakcję i chce, żeby Krzysztof został redaktorem naczelnym. Darek (Michał Mikołajczak) jedzie do szpitala psychiatrycznego, w którym zamknięty jest Woźniak - jeden z uczestników bójki w pociągu. Próbuje przekonać lekarza, by pozwolił mu porozmawiać z pacjentem. Żbik spotyka się też z sędzią i pokazuje mu fragment filmu z pociągu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: