SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2365 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2365 na player.pl za darmo dostępny w internecie

24.10.2016, godz. 17:59
Na Wspólnej. Włodek (Mieczysław Hryniewicz), Maria (Bożena Dykiel)
Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz) z "Na Wspólnej" od dawna nie ma nic do powiedzenia w domu. W każdej sprawie zdaje się na Marię (Bożena Dykiel) i nigdy nie próbuje nawet pokazać jej, że ma inne zdanie na dany temat. Kłótni unika, jak mało który mężczyzna! foto:

"Na Wspólnej" odcinek 2365 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2365 "Na Wspólnej" w telewizji we wtorek, 25.10.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2365 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2365 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2365 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2365 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2365 - streszczenie, co się wydarzy?

Bar Ziębów działa dalej, mimo interwencji komornika - Tomek (Krzysztof Chodorowski) urządza ogródek plażowy na dziedzińcu. Maria (Bożena Dykiel) wie jednak, że lokal przerobiony na kawiarnię nie utrzyma się długo. Razem z Włodkiem (Mieczysław Hryniewicz) pożycza pieniądze od córki, by odzyskać sprzęty zabrane przez urzędnika. Wówczas dowiadują się, że całe wyposażenie baru sprzedano. Tymczasem Radek (Piotr Michalski) prosi Ostrowskiego o zgodę na wyjazd w góry. Lekarz ostrzega go przed konsekwencjami. Mimo to mężczyzna nie zmienia planów. Ewa (Ewa Gawryluk) mówi mu, żeby do niej nie wracał. Marta (Joanna Jablczyńska) ma poprawić artykuł nowego kolegi z redakcji, Adama (Witold Szulc). Młody dziennikarz jest jednak arogancki i nie słucha jej uwag. Igor (Kuba Wesolowski) grozi mu zwolnieniem. Wówczas Adam postanawia przeprosić Martę. Gdy wręcza kobiecie kwiaty, do mieszkania wchodzi Olaf (Maciej Brzoska).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: