SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2364 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2364 na player.pl za darmo dostępny w internecie

20.10.2016, godz. 17:59
Na Wspólnej. Włodek (Mieczysław Hryniewicz), Maria (Bożena Dykiel)
Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz) z "Na Wspólnej" od dawna nie ma nic do powiedzenia w domu. W każdej sprawie zdaje się na Marię (Bożena Dykiel) i nigdy nie próbuje nawet pokazać jej, że ma inne zdanie na dany temat. Kłótni unika, jak mało który mężczyzna! foto:

"Na Wspólnej" odcinek 2364 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2364 "Na Wspólnej" w telewizji w poniedziałek, 24.10.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2364 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2364 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2364 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2364 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2364 - streszczenie, co się wydarzy?

Do baru Ziębów przychodzi komornik z nakazem egzekucji mienia. Okazuje się, że Włodek (Mieczysław Hryniewicz) ukrywał przed Marią (Bożena Dykiel) wszystkie wezwania do zapłaty kredytów zaciągniętych przez złodziei jej karty. Komornik zaczyna wynosić ich dobytek. Tymczasem matka Smolnego znajduje Kubę (Kacper Łukasiewicz) na swoim progu. Przeprowadza z chłopcem poważną rozmowę, która odnosi pozytywny rezultat. Radek (Piotr Michalski) ma wyjechać do Pakistanu już następnego dnia. Obiecał jednak Ewie (Ewa Gawryluk), że zrobi przedtem powtórne badania. Kobieta prosi o pomoc Kamila (Kazimierz Mazur). Wówczas dowiaduje się o czekającej Radka operacji. Ewa stawia ukochanemu ultimatum - ma wybrać: ona albo góry.
Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: