SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2361 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2361 na player.pl za darmo dostępny w internecie

17.10.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odc. 2361. Ola (Marta Wierzbicka),  Gosia (Anna Kerth), Danuta (Lucyna Malec), Marek (Grzegorz Gzyl)
Na Wspólnej odc. 2361. Ola (Marta Wierzbicka),  Gosia (Anna Kerth), Danuta (Lucyna Malec), Marek (Grzegorz Gzyl) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2361 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2361 "Na Wspólnej" w telewizji we wtorek, 18.10.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2361 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2361 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2361 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2361 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2361 - streszczenie, co się wydarzy?

Ola (Marta Wierzbicka) wciąż jest roztrzęsiona po tym, jak zobaczyła Gosię (Anna Kerth) w łóżku z Błażejem (Jakub Świderski). Zimińskich martwi ta sytuacja. Również starsza siostra dziewczyny czuje się nieszczęśliwa. Kiedy przychodzi do Oli, by wszystko wyjaśnić, ta ją policzkuje. Nowy sąsiad Romana (Waldemar Obłoza), Muszko (Piotr Cyrwus), wprasza się na wyjazd do Krówek. Wyśmiewa Hoffera, który stanowczo nie chce polować. W końcu mężczyzna bierze broń do ręki i rani Zdzisława. Robert (Dariusz Wnuk) wysyła Weronice (Renata Dancewicz) bukiet czerwonych róż. Proponuje też spotkanie. Roztocka nie czuje się jednak gotowa na nowy związek. Tadeusiak czeka na nią przed domem, po czym wyznaje Weronice miłość. Zaczynają się całować, co widzi Antosia (Gabrysia Jeżółkowska).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: