SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2342 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2342 na player.pl za darmo dostępny w internecie

13.09.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej. Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) są przerażeni. Bezduszni urzędnicy mogą im odebrać ukochaną córeczkę foto:

"Na Wspólnej" odcinek 2342 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2342 "Na Wspólnej" w telewizji w środę, 14.09.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2342 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2342 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2342 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2342 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2342 - streszczenie, co się wydarzy?

Agnieszka (Katarzyna Walter) wyprowadza się z domu. Niebawem wraz z Darkiem (Michał Mikołaczak) natyka się na wściekłego Rafała (Lech Mackiewicz). Igora (Jakub Wesołowski) dręczą wyrzuty sumienia z powodu śmierci Maćka. Osobiście przekazuje jego żonie tragiczną wiadomość. Ciężko mu znieść widok zrozpaczonej kobiety, która od tej pory będzie musiała sama wychowywać dwójkę dzieci.

Ula (Ania Niedźwiecka) wysyła Frankowi (Natan Czyżewski) urocze zdjęcia. Chłopak jest zły na Joannę, która kazała mu się zaprzyjaźnić z dziewczynką. Tymczasem do Kamila (Kazimierz Mazur) dzwoni prawnik mężczyzny, któremu uratował życie w parku linowym. Adwokat żąda odszkodowania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: