SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2338 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2338 na player.pl za darmo dostępny w internecie

06.09.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej 2338. Gosia (Magdalena Skwarek), Andrzej ( Tomasz Schimscheiner), Kuba (Kacper Łukaszewicz)
Na Wspólnej 2338. Gosia (Magdalena Skwarek), Andrzej ( Tomasz Schimscheiner), Kuba (Kacper Łukaszewicz) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2338 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2338 "Na Wspólnej" w telewizji w środę, 7.09.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2338 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2338 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2338 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2338 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2338 - streszczenie, co się wydarzy?

Andrzej (Tomasz Schimscheiner) przyjeżdża do Warszawy z niezapowiedzianą wizytą. Kuba (Kacper Łukasiewicz) długo nie widział taty i jest bardzo podekscytowany. Okazuje się jednak, że Brzozowski chciał jedynie przedstawić synowi nową żonę.

Tymczasem Eliza (Katarzyna Chorzępa) przypomina Jarkowi (Wojciech Rotowski), by w pracy ukrywał ich związek. Podczas pierwszego zebrania zespołu młody Berg naraża się jednemu z pracowników. Jednocześnie robi oszałamiające wrażenie na szefowej, Oliwii.

Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) mówi Nicole (Maria Niklińska), że rodzina wie o ich rozstaniu. Dziewczyna ma żal do męża. On utrzymuje jednak, że został zdradzony. Kiedy wychodzi, Nicole opowiada Honoracie (Aleksandra Konieczna), jak wyglądało jej małżeństwo.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: