SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2337 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2337 na player.pl za darmo dostępny w internecie

05.09.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej. Nicole (Maria Niklińska)
foto: tvnplayer.pl

"Na Wspólnej" odcinek 2337 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2337 "Na Wspólnej" w telewizji we wtorek, 6.09.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2337 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2337 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2337 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2337 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2337 - streszczenie, co się wydarzy?

Roman (Waldemar Obłoza) chce urządzić wesele w domu w Krówkach. Najpierw trzeba go jednak nieco wyremontować. Hoffer prosi o pomoc Mikołaja (Krzysztof Wieszczek). Tymczasem Honoratę (Aleksandra Konieczna) odwiedza Nicole (Maria Niklińska). Podczas rozmowy z dziewczyną Leśniewska odkrywa, że małżeństwo jej syna przeżywa kryzys. Honorata decyduje się porozmawiać z Mikołajem.

Agnieszka (Katarzyna Walter) przeżywa rozstanie z Rafałem (Lech Mackiewicz). Niespodziewanie mężczyzna przychodzi do kancelarii. Przeprasza byłą partnerkę, chce, by dali sobie kolejną szansę. Maria (Bożena Dykiel) zaprasza Zuzę (Małogrzata Socha) i Ulę (Ania Niedźwiecka) na pierogi do swojego baru. Franek (Natan Czyżewski) poznaje dziewczynkę. Później córka Zuzy wysyła nowemu znajomemu zaskakują wiadomość.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: