SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2331 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2331 na player.pl za darmo dostępny w internecie

24.08.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej 2309, Weronika (Renata Dancewicz), Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk)
Na Wspólnej 2309, Weronika (Renata Dancewicz), Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk) foto:

"Na Wspólnej" odcinek 2331 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2331 "Na Wspólnej" w telewizji w czwartek, 25.08.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2331 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2331 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2331 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2331 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2331 - streszczenie, co się wydarzy?

Po nocy spędzonej z Błażejem (Jakub Świderski), Ola (Marta Wierzbicka) liczy jeszcze na wspólny, miły dzień. On jednak musi iść na policję z dziewczyną, której pomógł ratować potrąconego psa. Na komisariacie Gosia (Anna Kerth) kłóci się z bezdusznym policjantem. Robi tym na Błażeju ogromne wrażenie.

Tymczasem kolega ostrzega Tomka (Jakub Chodorowski), że bandyci wiedzą, gdzie przebywa, i jadą do niego, by odebrać dług. Chłopak pakuje się. Wychodząc, mówi zaskoczonej Julce (Lena Jonik), że musi wyjechać. Kiedy Igor (Jakub Wesołowski) i jego rodzina jedzą śniadanie, w drzwiach mieszkania staje Bolo.

Weronika (Renata Dancewicz) wygrywa starcie z żoną Roberta (Dariusz Wnuk). Dzięki niej mężczyzna może wziąć do siebie synka na weekend. Wdzięczny policjant proponuje Roztockiej rodzinne popołudnie. Podczas meczu piłki nożnej Antosia z mieszanymi uczuciami obserwuje rosnącą zażyłość między mamą a Robertem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: