SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2326 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2326 na player.pl za darmo dostępny w internecie

16.08.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odc. 2326. Ilona (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz)
Na Wspólnej odc. 2326. Ilona (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2326 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2326 "Na Wspólnej" w telewizji w środę, 17.08.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2326 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2326 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2326 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2326 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2326 - streszczenie, co się wydarzy?

Podczas wywiadu w telewizji Maks (Adam Fidusiewicz) nie wytrzymuje – straszy porywaczkę swoją zemstą! Zdybicka (Anna Samusionek) jest przerażona – oskarża Brzozowskiego o bezmyślność. Zaszczuta Teresa (Kamila Salwerowicz) planuje natychmiastową ucieczkę do Włoch. Rusza w podróż z umówionym internetowo kierowcą.

Malewicz kontynuuje audyt działu Brzozowskiej (Grażyna Wolszczak) - długo przesłuchuje jej podwładnych. Kiedy Basia zwraca szefowi uwagę, że utrudnia im pracę, ten bezczelnie z niej drwi... Smolny (Łukasz Konopka) radzi załamanej żonie, żeby ucięła ten mobbing nagrywając rozmowy z Malewiczem! Brzozowska nie chce tak walczyć - zamierza się zwolnić…


Młody Jarek Berg (Wojtek Rotowski), jadąc firmowym autem, zalicza stłuczkę. Oskarżany przez winnego kierowcę czeka na przyjazd policji… Tymczasem Eliza (Katarzyna Chorzepa) popełnia ogromną gafę - krytykuje strój nowej współpracownicy, która okazuje się być… jej szefową!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: