SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2311 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2311 na player.pl za darmo dostępny w internecie

19.07.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej 2311, Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej 2311, Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski) foto:

"Na Wspólnej" odcinek 2311 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2311 "Na Wspólnej" w telewizji w środę, 20.07.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2311 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2311 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2311 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2311 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2311 - streszczenie, co się wydarzy?

Agnieszka (Katarzyna Walter) oznajmia Darkowi (Michał Mikołajczak), że sytuacja z poprzedniego wieczoru nie może się już powtórzyć. Nalega też, by podjął pracę w innej kancelarii. Aplikant nie ma jednak takiego zamiaru. Wyznaje Olszewskiej miłość.

Tymczasem Maks (Adam Fidusiewicz) rozwiesza w mieście ogłoszenia, informujące o uprowadzeniu Wiktorka (Mateusz Łukawski). Nagle otrzymuje wiadomość, że policja namierzyła porywaczy. Natychmiast jedzie pod wskazany adres, gdzie czeka już Ilona (Anna Samusuionek). Antyterroryści atakują dom, w którym rzekomo ukrywają się przestępcy.

Błażej (Jakub Świderski) nie odbiera telefonów od Oli (Marta Wierzbicka). Zimińska słyszy w radio, jak chłopak wyznaje, że został oszukany. Jedzie na tor wakeboardowy, jednak Błażej nie chce z nią rozmawiać. W końcu stwierdza, że nie ma zamiaru rywalizować o serce Oli z dziewczyną.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: