SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2308 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2308 na player.pl za darmo dostępny w internecie

13.07.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej. Kalina (Karolina Nowakowska), Sylwek Jędrzejczyk (Karol Pocheć), Norbert (Michał Malinowski)
Na Wspólnej. Kalina (Karolina Nowakowska), Sylwek Jędrzejczyk (Karol Pocheć), Norbert (Michał Malinowski) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2308 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2308 "Na Wspólnej" w telewizji w czwartek, 14.07.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2308 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2308 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2308 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2308 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2308 - streszczenie, co się wydarzy?

Michał (Robert Kudelski) mówi Marcinowi o spotkaniu z ich dawnym oprawcą. Przyjaciel wyznaje mu, że upokorzenia, których doznał od Janusza (Mirosław Baka) w domu dziecka, zaważyły na całym jego przyszłym życiu. Wraz z Brzozowskim postanawiają się zemścić.

Tymczasem Kalina (Karolina Nowakowska) ma pretensję do Sylwka (Karol Pocheć) o to, że pobił Norberta (Michał Malinowski). Rafał (Michał Więckowski) prosi mamę, żeby została z jego tatą już na zawsze. Kobieta zjawia się u kochanka, idą razem do łóżka.

W dniu operacji Pawełka dochodzi do szarpaniny z ojcem chłopca. Kamil (Kazimierz Mazur) wraz z matką pacjenta powstrzymują mężczyznę przed udaremnieniem operacji. Jednak ta przedłuża się.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: