SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2305 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2305 na player.pl za darmo dostępny w internecie

07.07.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odcinek 2206. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Wiktorek (Michał Szyszkowski)
Na Wspólnej odcinek 2206. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Wiktorek (Michał Szyszkowski) foto:

"Na Wspólnej" odcinek 2305 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2305 "Na Wspólnej" w telewizji w poniedziałek, 11.07.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2305 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2305 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2305 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2305 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2305 - streszczenie, co się wydarzy?

Miśka (Sylwia Boroń) daje Maksowi (Adam Fidusiewicz) namiary na dobrego adwokata, który pomoże mu w sądowej walce o dziecko. Mecenas jest pewny zwycięstwa. Tymczasem Teresa zostaje napadnięta podczas spaceru z Wiktorkiem (Witold Sosulski). Sprawca porywa dziecko.

Tomek (Krzysztof Chodorowski) otrzymuje pracę gońca w redakcji Igora (Jakub Wesołowski). Po południu mężczyzna zwierza się Elżbiecie (Paulina Chapko) ze swoich marzeń. Zauroczony partnerką brata, podgląda ją.

Malewicz wciąż próbuje zbliżyć się do Basi (Grażyna Wolszczak). Smolny (Łukasz Konopka) widzi w telewizji człowieka, który udawał przed nim przedstawiciela krakowskiego samorządu. Krzysztof zastanawia się, jak zwabić go w pułapkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: