SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2302 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2302 na player.pl za darmo dostępny w internecie

04.07.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej. Kalina (Karolina Nowakowska), Sylwek Jędrzejczyk (Karol Pocheć), Norbert (Michał Malinowski)
Na Wspólnej. Kalina (Karolina Nowakowska), Sylwek Jędrzejczyk (Karol Pocheć), Norbert (Michał Malinowski) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2302 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2302 "Na Wspólnej" w telewizji we wtorek, 5.07.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2302 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2302 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2302 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2302 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2302 - streszczenie, co się wydarzy?

Sylwek (Karol Pocheć) widzi, jak Kalina (Karolina Nowakowska) całuje się z Norbertem (Michał Malinowski). Błaga żonę, by dała mu jeszcze jedną szansę. Przetrwał pobyt w więzieniu tylko dzięki nadziei na powrót do rodziny. Widząc świetne relacje Sylwka z synem, Kalina zaczyna mieć wątpliwości, kogo wybrać.

Tymczasem Malewicz znów umawia się z Basią (Grażyna Wolszczak). Kuba (Kacper Łukasiewicz) prosi o pomoc Smolnego (Łukasz Konopka). Przed następną randką chłopiec mówi Malewiczowi, że jego matka jest feministką. Zachowanie mężczyzny podczas spotkania wyprowadza Basię z równowagi.

Darek (Dariusz Żbik) próbuje zbliżyć się do Agnieszki (Katarzyna Walter), która w odpowiedzi planuje go zwolnić. W sądzie Weronika (Renata Dancewicz) stara się bronić Roberta (Dariusz Wnuk) przed oskarżeniami żony i jej adwokata, jest to jednak trudne. Policjant nie ułatwia Roztockiej zadania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: