SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2295 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2295 na player.pl za darmo dostępny w internecie

21.06.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odc. 2295. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej odc. 2295. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2295 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2295 "Na Wspólnej" w telewizji w środę, 22.06.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2295 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2295 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2295 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2295 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2295 - streszczenie, co się wydarzy?

Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) spędza ostatni dzień z Zuzą (Małgorzata Socha) i Kamilem (Kazimierz Mazur). Hofferowie zabierają dziewczynkę i jej siostrę Ulę (Ania Niedźwiecka) na kręgle. Po południu po córkę przyjeżdża Kornacki (Łukasz Matecki).

Tymczasem Monika (Sylwia Gliwa) odpowiada przed sądem za czynną napaść na policjanta. Mimo próśb Damiana (Waldemar Błaszczyk), kobieta nie wykazuje skruchy, przeciwnie - oskarża funkcjonariusza o napaść. Sąd skazuje ją na pół roku pracy w domu opieki dla seniorów.

Kinga (Ilona Wrońska) pyta Michała (Robert Kudelski), dlaczego nie powiedział jej o rozstaniu z Julią (Katarzyna Kołeczek) i o tym, co stało się z ich dzieckiem. Wówczas Brzozowski przyznaje, że został oszukany. Z kolei Kinga mówi mu, kim jest Harry(Sean Palmer).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: